Wpis z mikrobloga

Odkryłem chyba Arabskiego Kuorsa. Na Parfumo się nim aktualnie zachwycają, a dla mnie jest on jakiś taki niesamowicie dziwny - wręcz odpychający. Do tego stopnia że po jakichś 30 min musiałem go z siebie zmyć bo już nie dawałem rady... Jakie było moje zaskoczenie gdy woda z mydłem nie pomogła i nadal go ciągle czułem - był to zwykly test nadgarstkowy, dosłownie 1 większy psik. Zapach niesamowicie mocny i trwały, niestety nie umiem go przyrównać do niczego co znam. Wg ludzi z parfumo podobny do "Rosendo Mateu 5 - Floral, Amber, Sensual Musk". Mowa o https://www.parfumo.com/Perfumes/Lattafa/al-noble-ameer Aktualnie ocena na parfumo 8.1 na 100+ głosów co jest dla mnie nie zrozumiałe trochę, ale wiadomo jak jest z perfumami. Jakby ktoś chciał przetestować na sobie, to zapraszam na priv. Może to tylko chwilowo i za jakiś czas jak ewentualnie przejdzie mancerację to sie coś w nim zmieni, ale na tą chwile osobiście nie mogę nawet wąchać korka.
#perfumy #stragan #rozbiorka
Azure - Odkryłem chyba Arabskiego Kuorsa. Na Parfumo się nim aktualnie zachwycają, a ...

źródło: Lattafa

Pobierz
  • Odpowiedz