Wpis z mikrobloga

@Grooveer: Gdy komentował słowa Putina o kolaboracji Polski z hitlerem w wywiadzie z Carlsonem to nazwał słowa putina kontrowersyjnymi, a nie jawnym kłamstwem czy manipulacją. Miałem wrażenie, ze chciał go usprawiedliwiać i bronić. To już wiele mówi o tym, jakie ten typ ma poglądy. I niestety mariusze z brigton i przedstawiciele chłopskiego rozumu w pełni go popierają tak samo jak #ator a. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że takie osoby
@oleander93: no bo to jest typ ludzi którzy uważają, że Polska nie powinna być niczyja kolonia bo jesteśmy takim mocarstwem, że to my ustalamy zasady XDD to mniej więcej ci sami ludzie którzy uważają że Polska ma najlepszych naukowców i najlepszą technologię tylko, że świat nas stopuje bo inaczej rządzilibyśmy wszechświatem i to dlatego, że nas się boją. No i mamy najbardziej waleczny naród świata nie to co np. HEHE Francuzki.....ale
@Buckwheat: no nawet nie musiałem czytać żeby wiedzieć co to za typ ludzi XDD aż jestem z siebie dumny :) znam ten "typ" ludzi. Jeszcze często lubią mówić o jakiś ogromnych złożach ropy, diamentów, złota etc na terenie Polski których nie możemy wydobywać przez "anglosasów i usrael" bo za bogaci byśmy byli a oni to po cichu rozkradają XDDD no i Słowianie to najmądrzejsza nacja świata...a Rosjanie to szczególnie :)
@Ivan_Sekal

@oleander93: no bo to jest typ ludzi którzy uważają, że Polska nie powinna być niczyja kolonia bo jesteśmy takim mocarstwem, że to my ustalamy zasady XDD to mniej więcej ci sami ludzie którzy uważają że Polska ma najlepszych naukowców i najlepszą technologię tylko, że świat nas stopuje bo inaczej rządzilibyśmy wszechświatem i to dlatego, że nas się boją. No i mamy najbardziej waleczny naród świata nie to co np. HEHE
@Variv: no dokładnie ja mam poglądy narodowe od wielu wielu lat jeszcze zanim w ogóle miała powstać partia Ruch narodowy i pamiętam, że już wtedy Ci co bardziej ogarnięci w tych poglądach mieli z tego bekę i mówili, że to tak nie działa, że możemy być jak Szwajcaria (a argumentów można wymieniać setki)...niestety dziś te środowiska zostały w dużym stopniu zapchane debilami od Brauna, narodowymi bolszewikami etc.
  • 1
@RandomNetUser

"Pojawiające się informacje dotyczące zasad stacjonowania żołnierzy Sił Zbrojnych USA w Polsce są nieprawdziwe" - oświadczył szef MON Mariusz Błaszczak. Wcześniej Onet napisał, że umowa w sprawie porozumienia wojskowego z USA przewiduje, że żołnierze amerykańscy przebywający w Polsce będą całkowicie wyłączeni spod polskiej jurysdykcji.

https://www.rp.pl/wojsko/art592511-zolnierze-usa-w-polsce-nie-beda-podlegac-polskiemu-prawu-szef-mon-dementuje
@Grooveer: Mariusz Błaszczak, bardzo wiarygodna osoba xD

Tymczasem w rzeczywistości:
Cyk, umorzenie.

https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28693931,lodz-amerykanski-zolnierz-pobil-polaka-prokuratura-umarza.amp


"Decyzja ta wynika z postanowień umów międzynarodowych, której Polska jest stroną, m.in. umowy NATO SOFA oraz umowy z dnia 15 sierpnia 2020 r. zawartej między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Stanów Zjednoczonych Ameryki o wzmocnionej współpracy obronnej" - wyjaśnia w przesłanym portalowi Gazeta.pl oświadczeniu prok. Aleksandra Skrzyniarz z Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Jak wskazuje prok. Skrzyniarz, "wspomniane akty