Wpis z mikrobloga

@johnymielony69 tak jak powiedziano wyżej, jeśli zmieniasz ubezpieczyciela to stara umowę musisz wypowiedzieć. Sugeruje odwiedzić normalnego agenta ubezpieczeniowego, a nie mubi srubi. Agent poprawnie wypowie umowę i znajdzie nową dobrą ofertę.
@johnymielony69: Od mubi dostaniesz od razu formularz do wypowiedzenia, albo aktualny ubezpieczyciel ma formularz internetowy do wypelnienia. Jak nie ma to do tej pory spotkalem sie tylko z tym ze wysylalem na maila podanego przez poprzedniego ubezpieczyciela. Wszystko do znalezienia wpisujac frazy ubezpieczyciel + rezygnacja z ubezpieczenia. Na Mubi jak masz zwrot 150zł to się bardzo opłaca, miesiąc temu zaplaciłem za rok ubezpieczenia 170zł ( ͡° ͜ʖ ͡°
Agent poprawnie wypowie umowę i znajdzie nową dobrą ofertę.


@rigidigibum: bardziej na zasadzie: doprowadzi, że poprawnie wypowiesz umowę. Agent bez odpowiedniego upoważnienia prawdopodobnie nie może za Ciebie wypowiedzieć umowy. W moim przypadku: agent podesłał mi formularz, powiedział co jak wypełnić, prosił, aby podpisać i przekazał ubezpieczycielowi. To dalej było moje wypowiedzenie, a on robił też jako posłaniec.