Wpis z mikrobloga

Pamiętacie, jak wspominałem o typie po przeszczepie płuc, któremu dawali niewielkie szanse, ale dziś żyje, ma babę (poznaną jeszcze przed operacją), sportowy samochód i pracę? Dowiedziałem się, że teraz jest u niego jeszcze lepiej, niż było, bo został kierownikiem pewnego działu w jakiejś firmie. To nijak nie pasuje mi do informacji, jakich udzielił gazecie, jeszcze przed przeszczepem, że jest cichy i nieśmiały. Sorry, ale takie osoby nie dostają kierowniczych stanowisk. Ech... A ja - nie mogę sobie przeszczepić upośledzonego ryja, nie wymienię #!$%@? oczu i dałnowatego głosu. Będę tak gnił, aż któregoś dnia nie wytrzymam i... ach, szkoda gadać. #przegryw #blackpill
  • 7
  • Odpowiedz
Sorry, ale takie osoby nie dostają kierowniczych stanowisk.


@kamil150794: Tu tak samo. Jest na tagu sporo osób, które płaczą i się żalą jak to przegrywają, a potem wchodzą na tagi związane z programowaniem i piszą, że mają pod sobą zespół osób, bo dostali awans w firmie.
  • Odpowiedz
@kamil150794 w sumie skoro I tak żyjesz to odjeb coś przypałowego ;p Zrób se kurs na spadochron, skocz na bungee, wyruchaj #!$%@?, zjedz jakieś LSD;d Przekręcisz się to #!$%@?, nie masz wiele do stracenia;p
  • Odpowiedz