Wpis z mikrobloga

@exystexys: imo kurtka, bo to kilka kafli za kilka kilo puchu. Pamiętam jak raz we wro wszedłem do Northface pooglądać kurtki i ekspedientka nawet nie podeszła zapytać czy w czymś pomóc, bo pewnie wyglądałem na biedaka, z resztą miała rację, bo jak zobaczyłem ceny po 1200+ za kurtkę to wyszedłem od razu, giga mogged
@exystexys: Z przyzwyczajenia klepnąlem CK, ale to bardziej oskarkowa moda moich lat nastoletnich sprzed 8-10 lat. Teraz chyba jednak NorthFace, co mnie dziwi, bo z tego co pamiętam, to kiedyś była marka tańsza od Adidasa czy Nike, a teraz ceny jakieś z dupy.
@exystexys: Wiadomo, kurtka TheNorthFace zdecydowanie wygrywa to zestawienie. To razem z Air Forcami i vifonem na głowie jest chyba najbardziej oskarkową rzeczą jaka może być może poza jeszcze trochę wcześniejszą modą na trashera, tiro i vansy. Skiety Nike i gacie Calvina to raczej domena julek/dziewczyn jest. Chociaż ogólnie najbardziej bekowe jest chyba to, że w Polsce z przeciętnego ubioru właśnie typu te kurtki jak drill zawsz jakieś gówno muszą odwalić.
imo kurtka, bo to kilka kafli za kilka kilo puchu. Pamiętam jak raz we wro wszedłem do Northface pooglądać kurtki i ekspedientka nawet nie podeszła zapytać czy w czymś pomóc, bo pewnie wyglądałem na biedaka, z resztą miała rację, bo jak zobaczyłem ceny po 1200+ za kurtkę to wyszedłem od razu, giga mogged


@Davidozz: Ogólnie chyba najgorsze w tym wszystkim jest to, że bardzo duża część osób teraz próbuje budować swoją
Gacie CK są spoko, ale te kurtki NorthFace to mega syf


@TypicznyMaciek: Jeśli chodzi o te kurtki NorthFace to nie wiem z czego to wynika, ale ogólnie zauważyłem iż bardzo duża część tych oskarków nosi takowe za małe.
Z przyzwyczajenia klepnąlem CK, ale to bardziej oskarkowa moda moich lat nastoletnich sprzed 8-10 lat. Teraz chyba jednak NorthFace, co mnie dziwi, bo z tego co pamiętam, to kiedyś była marka tańsza od Adidasa czy Nike, a teraz ceny jakieś z dupy.


@RobieZdrowaZupke: To nie jest przypadkiem tak, że 10 lat temu jeszcze przeciętny oskarek w Polsce to chciał wyglądać jak Justin Bieber/skate taki a później była ta dziwna moda przez