Wpis z mikrobloga

Zdjęcie płodu. Podpis - 10 tygodni. To wszystko. Nic więcej. Żadnego komentarza, opisu, ankiety czy pytania.

A pod zdjęciem? Pełne nienawiści i rządzy mordu komentarze lewaczek. Wściekłość na widok zwykłego zdjęcia. Aborcja. Aborcja!!! ABORCJA kur a!!!! Pierwsza i jedyna myśl lewaczek na widok ciąży. To dla nich właściwie synonimy. Jak to czytam to wstyd mi, że jestem tej samej płci.

#ciaza #aborcja #lewackalogika #bekazlewactwa #bekazrozowychpaskow #wtf
WielkiNos - Zdjęcie płodu. Podpis - 10 tygodni. To wszystko. Nic więcej. Żadnego kome...

źródło: temp_file4705929882907010403

Pobierz
  • 26
Lewaczki się skrobią - znikają geny lewackie - konswerwatywne się nie skrobią - zostaną geny konserwatywne - kto wygra w tej grze ewolucji? Aborcja powinna być dostępna to wyeliminuje tylko lewackie geny.


@jozef-bania: cudownie, wilk syty i owca cała

więc konserwatyści możecie już zamknąć mordy jak lewacy sie abortują i gejują i wszyscy będą szczęśliwi
@WielkiNos: Kiedyś się frustrowałem takimi akcjami "postępowej" części społeczeństwa. Nie mogłem tego zrozumieć, jaki jest tok ich rozumowania. Któregoś dnia mnie oświeciło, że to są skrajnie egocentryczni idioci. Mała wiedza, brak empatii, brak doświadczeń życiowych, dobrobyt. Tyle wystarczy. Głupota i goła doopa się zawsz świetnie sprzeda.