Wpis z mikrobloga

Siemka gracze.

Złożyłem nareszczie po czasie topowego kompa (4k, minimum 60 fps ultra w wsztkie AAA) , poprzedni nadawal sie juz defacto do internetu.
Przez jakies ostatnie 2 lata w nic nowego nie gralem bo mowilem e dobra kompa ogarne to wszystko przejde. Minal miesiac i tak naprawde nie mam w co grac xD .
Czy naprawde przez ostatnie 2-3 lata jest taka posucha na rynku gier ? czy to tylko moje zdanie ?
( to co nadrobilem to : AC, NFS, SPIDERMAN,GOD OF WAR, PHATNOM LIBERTY,HOGWART)

Ps. jak ktos ma jakis fajny tytul ktory wciagnie moze podesłać ( jakies strategie typu ck3 anno city sky + po prostu cos ciekawego do ogrywania AAA moze cos przeoczylem)
+ mysle o baldurze, nigdy nie gralem w gry tego typu a podobno gra roku itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pcmasterrace #steam #pc #gry
  • 14
@DamnSon155: coś Ci się po prostu #!$%@?ło bo jest tyle dobrych gier, że ja przypadkowo odkrywam perełki i nie mam czasu wszystkiego ograć a na horyzoncie nowe majaczą.
Chcesz zabijacz czasu? Stellaris
No i jak się skupiasz tylko na AAA bo se złożyłeś drogiego kompa to nawet nie strzelasz sobie w stopę, wręcz wchodzisz na minę która urwie ci nogi razem z jajami.
@ReeceWithouterpoon: po 1 mysle ze wystarczy przeczytac z zrozumieniem i nie wynika ze skupiam sie na AAA ( a mam taka mozliwosc ) :)
po 2 nie wszystkie klimaty musza mi odpowiadac / krecic :) po to jest ten post zeby rozni ludzie z roznych srodowisk podeslali perełki ktore nie przyjda mi do glowy :P
@voov100: rozumiem ze red dead'a ze kare tez bys nie ograł ? ;p GOW rowniez ? po prostu jak wiedzialem ze bede mial mozliwosc ogrania na ultra to poczekalem. Nie wiem rowniez czy takie anno jest dla kazdego zjadacza chelba. Nie rozumiem skad ten bulwers :)
@DamnSon155: nienawiść do ciebie z względu na "Minal miesiac i tak naprawde nie mam w co grac xD." przesłoniła mi spokojne spojrzenie na sytuację xD
Cóż no najprościej jak chcesz AAA to odpalasz sobie listy nominacji 2022 i 2023 i wybierasz w co chcesz grać z AAA.