Wpis z mikrobloga

Gdybyśmy weszli na początku tej wojny to raz dwa i byłoby po sprawie. Ciągniemy temat niepotrzebnie przez dwa lata. Im dłużej zwlekamy tym większe straty (ekonomiczne) ponosimy.
via Android
  • 0
@secs

>A będziesz się bić jak już hordy Imperium Rosyjskiego będą Polce razem z wcielonymi do ich armii Ukraińcami, a USA odmówi udzielenia pomocy żeby nie eskalować? Wtedy będzie znacznie gorzej.


@Rybak28: Rosja Schrodingera, wystarczająco słaba że można ją teraz wykończyć na Ukrainie, ale jednocześnie wystarczająco potężna że podbije całą Europe


Jeżeli widzisz tu gdzieś sprzeczność to gratuluję braku myślenia długoterminowego. Pobicie Hitlera w 1938 byłoby banalne gdyby Polska zaakceptowała plany
via Wykop
  • 0
Pobicie Hitlera w 1938 byłoby banalne gdyby Polska zaakceptowała plany Francuskiej interwencji


@Herubin: Niewyobrażalne, że w ciągu roku Hitler potrafił stworzyć taką armię, która rozbroiła Francję w miesiąc!
@Mathas: Ja troche przesadzilem i pytalem w domu, kto by byl chetny dolaczyc sie w razie czego do Rosji i (pozostajac w NATO) zaatakowac z Rosja kogos, ale mnie pogonili. Nie ma akceptacji na takie mysli, jak moje.
@ImNewHere: śmieszne jesteś ukraińskie trolle. Setki tysięcy zdrowych ukrów mi łazi po ul;iach Polski codziennie a my będziemy wysyłać własnych obywateli na śmierć. Już wam ukrofile całkowicie #!$%@?ło od tej propagandy wojennej. Zresztą Załenski od roku mówi że chce amunicje to niech ją dostaje. Jest chyba na tyle rozgarnięty żeby se ludzi ściagnąć samemu wszystkiego za niego nie zrobimy.