Wpis z mikrobloga

#szukampiosenki #muzyka

Mirki, jesteście w stanie pomóc? Szukam piosenki po właściwie samym teledysku, który był animowany (z dosyć charakterystyczną kreską). Zakładam że to znana piosenka bo jeżeli się nie mylę sama animacja miała trochę wyświetleń. Otóż w owym filmiku mamy do czynienia z wioską, na jakimś odludziu (trochę trąci dzikim zachodem), do którego przyjeżdża gość ubrany na czarno (później się okazuje że to śmierć) i bodajże siada koło fontanny, następnie następuje rozwój wydarzeń w wyniku którego mieszkańcy wioski wzajemnie się mordują, był tam też chyba motyw religii. Końcowo ta tajemnicza postać przechadza się pomiędzy zgliszczami i trupami i dokonuje pomiarów martwych ciał. Piosenka trochę mi zalatywała rockiem chyba, ale mogę się mylić. Ktoś wie co mi łazi po łbie?
  • 6
@Strigiformesman: @whitepiranha dzięki tytułowi tej krótkometrażówki udało mi się znaleźć piosenkę. W rzeczy samej nie jest to oryginalny teledysk tak jak zapamiętałem, ale ma 12 milionów wyświetleń na yt i wyświetla się jako pierwszy po wpisaniu tytułu piosenki. W każdym razie: Drink the Water - Justin Cross

Dziękuję!