Wpis z mikrobloga

Jak według "onuc" powinniśmy zareagować na słowa Putina który mówi że zbombarduje Warszawę i zniszczy/zniewoli naród polski?

Poważnie pytam, co proponujecie? Skomlanie jak psy i mówienie "proszę Panie Putinie nie atakuj, zrobimy wszystko mimo ze należymy do 10x mocniejszego sojuszu niż twoj kraj"?

Ukraina już tak raz zrobiła zrzekając się arsenalu jądrowego i to nie pomogło. Proszę tylko o odpowiedzi na pytanie bez symetryzmu i zmiany tematu

#ukraina #wojna #polityka #konfederacja
  • 9
  • Odpowiedz
@pal95:
Odpowiedzią powinna być pomoc państwa w postawieniu nowej hali dla WB Electronics gdzie będzie można produkować drony z silnikiem odrzutowym, latające na niskim pułapie i nawigowane inercjalnie bez GPS. Zasięg tak do 2000km. Masa ładunku wybuchowego myślę, że ze 100kg starczy. Ilość produkcji rocznej 1000 sztuk.
  • Odpowiedz
@pal95: Jeśli Ruscy mieliby możliwość napaść na Polskę, i wykalkulowaliby sobie w swoich zaczadziałych łbach, że to się opłaci, to zaatakują Polskę, choćby Hołownia codziennie w innej cerkwi w Moskwie głośno wielbił mądrość Wołodii Władymirowicza.

Wydaje się że to całkiem oczywiste, no ale Wykopki chyba myślą, że Putin zaatakuje Polskę, bo się obrazi na Szymka, a tak to nie. XD
  • Odpowiedz
@pal95: Tabelką wojsk powietrzno rakietownych NATO. Pół r0sji jest w zasięgu tych rakiet i nie trzeba stawiać nogi przez granicę, żeby zaorać ruskich w dowolnym punkcie. Lotnictwo i rakiety zachodnie to jest deklasacja ilościowa i jakościowa. Uzbrojenie którego nie zestrzelą, które ma mega zasięg i mega precyzję i może zrobić z ruskich kadłubek jak tylko zaczną.
  • Odpowiedz
Jak według "onuc" powinniśmy zareagować na słowa Putina który mówi że zbombarduje Warszawę i zniszczy/zniewoli naród polski?


@pal95: A kiedy tak mówił?
  • Odpowiedz
Jak według "onuc" powinniśmy zareagować na słowa Putina który mówi że zbombarduje Warszawę i zniszczy/zniewoli naród polski?


@pal95: nie wiem jak onuce, ale jakby mi obszczany menel codziennie pod sklepem tak mówił, to bym chyba się przesadnie nie przejmował. Rosja ma mniej więcej tyle samo siły sprawczej w tej sprawie, więc polecałbym taką samą reakcję.
  • Odpowiedz