Wpis z mikrobloga

Co jak co, ale jestem dosyć mocną konserwą edukacyjną.

Jak widze jak ktoś ma dyplom z jakiejś Wyższej Uczelni Wszystkiego Najlepszego, to może być to nawet i MBA czy doktorat czy cokolwiek podobnego, a i tak traktuję to raczej jak pseudo-podyplomówkę, którą można zrobić na jakimś Cosinusie czy innym WSB xD

#bekazpodludzi #collegiumhumanum #polska #edukacja
niochland - Co jak co, ale jestem dosyć mocną konserwą edukacyjną. 

Jak widze jak kt...

źródło: 39275bd20a397781a733e5f3c4cf4c21310ee174fec6d58d202a2ef3a304da14

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@niochland
A jak patrzysz na studia zaoczne, ale na poważnej uczelni np. jakieś UW albo Politechnika Warszawska?

Te prywatne niestety w dużej mierze mają słaby poziom i nie dziwię się, że w końcu zaczęli im kontrole robić.
  • Odpowiedz
  • 2
A jak patrzysz na studia zaoczne, ale na poważnej uczelni np. jakieś UW albo Politechnika Warszawska?


@AXSIS: Jako osoba, która w aktualnej pracy również bierze udział w procesach rekrutacji nowych ludzi - zdecydowanie lepiej.
Jak pracuje i się uczy to widać, że lubi z---------ć, a jak potrzeba takich ludzi to można w taką osobę zainwestować czas i pieniądze.

Mój ranking
  • Odpowiedz
  • 0
@niochland
Logicznie przedstawione, w sumie ma to sens :D

To pytanie dla Ciebie: lepszy jest kandydat z małym doświadczeniem, ale z zapałem do działania czy specjalista z wyśrubowanymi wymaganiami finansowymi i wywalonym ego?
Pewnie wszystko już przerabiałeś xd
  • Odpowiedz
  • 1
epszy jest kandydat z małym doświadczeniem, ale z zapałem do działania czy specjalista z wyśrubowanymi wymaganiami finansowymi i wywalonym ego?


@AXSIS: Też trudne pytanie xD

Kandydat z małym doświadczeniem ma ten plus, że można go ukształcić jak glinę, pokazać mu co jest dobre, a co złe, na pewno będzie chciał trochę się wykazać i będzie się bać wszystkiego w pierwszej poważnej pracy.
Kandydat typu specjalista jest za to też dobry jak potrzeba kogoś kto naprawdę coś potrafi i nie wystarczy go wysłać na miesiąc szkolenia, tylko już od początku coś
  • Odpowiedz
  • 0
@niochland

Jejku, nie wiedziałem, że w rekrutacji też mocno się patrzy na takie rzeczy jak to czy ktoś będzie pasował do zespołu. Prawie na równi z umiejętnościami specjalistycznymi.
Też mi się to przyda na przyszłe rekrutacje w sumie. Jak wspomnę o tym rekruterowi, że oprócz wyników w pracy równie ważna jest dla mnie współpraca i relacje z zespołem to będzie radosny xD
  • Odpowiedz