Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow

kiedyś rozmawiając o związkach ze znajomą zapytałem z ciekawości, czy mogłaby być z mężczyzną który posiada dziecko z poprzedniego związku lub z jakąś randomicą. Wypowiedziała się na ten temat bardzo negatywnie krótko mówiąc.

Teraz hit - obecnie jest samotną mamusią i wstawia tiktaki, że prawdziwy mężczyzna to powinien wziąć sobie samotną madkę a dziecko kochać jak swoje. Mam ochotę ją skonfrontować z jej własnymi słowami na temat wychowywania czyichś dzieci i choć doskonale wiem jaki będzie tego efekt chyba nie dam rady się powstrzymać.
  • 12
  • Odpowiedz
  • 1
@Damntrain ja też kiedyś nie wytrzymałem, i po n-tym narzekaniu znajomej z dzieckiem że chlip chlip, 2500 lajków na tinderze, a ona nie może nikogo znaleźć, stwierdziłem tylko że ona nie jest targetem dla facetów, których ona uważa za swój target, i zasugerowałem obniżenie oczekiwań ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie odzywa się od kilku miesięcy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Damntrain: kuwa usuwanie wiadomości to rak. No oczywiście że się wyparła. Zastan są wziąłem się kiedyś nad tym że jak na co n koleżanka polecić łaskę to zawsze będzie ona kiepska
  • Odpowiedz
  • 0
@yannikto jak obstawiasz co tam napisała?

Wzięła ją refleksja i mnie przeprosiła czy pocisnela mi że jestem mizoginem bo miałem czelność wypomnieć jej słowa i na dokładkę nie spodobało mi się że jej kolezaneczka była (jest?) #!$%@?ątkiem
  • Odpowiedz