Wpis z mikrobloga

@Mamaboss: no sorry, ale ja nie osądzam ludzi tylko na podstawie pochodzenia, koloru skóry. To nie ja uogólniam jacy są wszyscy z powodu jakichś traum czy innego gówna. To TY mi ostatnio zarzucałaś że cisnę w komentarzach po obcych kobietach nie dając żadnych przykładów
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Może #!$%@? znawco jest teraz problem z płodnością? Przez żywność jaką jemy 5G które nas atakuje. Wiele innych czynników. Ja dziecka z różową nie chce ale robiłem sobie badania niedawno i też mam problemy i będe miał. Wszystko dookoła wpływa na to nawet podgrzewane fotele w aucie, gotują plemniki. Polecam sie zaznajomić a nie #!$%@?ć głupoty.
  • Odpowiedz
@Mamaboss: Przepraszam, za wulgarne słownictwo, ale co to do ch.uja walfla j.ebanego w d.upę k.urwa twoja p0lkowa julk0wa mać jest za żałosny wysryw? Chciałaś dowalić jakiemuś mirkowi, który ma problemy nie ze swojej winy, żeby chłop poczuł się gorzej? Satysfakcjonuje cię to? Zresztą jest to artykuł widniejący na stronie "polki.pl" więc dużo to mówi. Kolejne gówno z wymyślonymi historiami przez same redaktorki. Albo redaktorów. Tu właśnie objawia się przykład "jakie to
  • Odpowiedz