Wpis z mikrobloga

Co ta propaganda januszy kapitalizmu to już nie czaję. Czytam randomowy artykuł gdzie szczucie pokoleniowe, milenialsi odchodzą z dnia na dzień z pracy bo są wypaleni i zdrowie im siada od braku snu i przewlekłego stresu. Zetki się #!$%@?ą mają czelność nie robić nic ponad normę i oprawcy bezczelnie szukają lekkiej pracy. Świat uratują boomerzy twój stary którzy przeżyli wiele kryzysów i dymają jak emu po pustyni za darmo. Areczku albo darmowe nadgodziny albo upadek cywilizacji. Plus te krindzowe nazwy pokoleń.
  • 26
Ostatnio gadałem z gościem, który chwalił się, że nie miał ok miesiąc L4 przez całe życie zawodowe tam ok. 20 lat.


Jak go pytałem co robi jak ma kaszel i gorączkę i dlaczego wtedy zaraza innych ludzi w pracy, to mnie wyśmiał. Jak zapytałem co robi, jak faktycznie jest chory, to bierze urlop. ¯\(ツ)/¯


Ludzie ludziom gotują ten los


@macan: Jak ja #!$%@? gardzę takimi niewolnikami, typom #!$%@? do ich zakutych
Co ta propaganda januszy kapitalizmu to już nie czaję.


@wonsz337 @macan @wonsz337 : wszystko fajnie, ale to dzięki takiej mentalności Januszy Polska jest najszybciej rosnąca gospodarką UE od 30 lat.

Gdyby Janusze pracowali po 7h dziennie z przerwami na lunch to byście mieli ból dupy, że Polska jest biedna bo same lenie tu żyją a na zachodzie to bogactwo i praca.

Wykopki śliniące się na widok krajów bogatych nie rozumieją tego, że
@Elberus: W moim januszeksie właśnie robią redukcję etatów i wprowadzają system dwuzmianowy zamiast trzyzmianowego. Ponad 30 osób dostało wypowiedzenia, właśnie tacy co brali l4 albo odmawiali nadgodzin. Dlatego rozumiem tych co przychodzą do pracy z gorączką.