Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mystoo kiedyś jak miałem kilka lat mój stary mnie gonił ale w ostatnim momencie otworzyłem szafkę i zamiast dać mi klapsa to #!$%@?ł o nią. Potem nakręcili Kevina i puszczają go w święta od tej pory
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mystoo dwa lub trzy razy w życiu przed ukończeniem 10 roku życia gdy już #!$%@?łem porządny przypal, który w konsekwencji mógł doprowadzić do poważnych problemów prawnych, a raz sprowadziło zagrożenie życia dla całej rodziny i dobytku. Kilka razy pasem po dupie wyleczyło mnie skutecznie z fascynacji ogniem. Nie liczę plaskaczy czy razów drewnianą łyżka od matki gdy w wieku nastoletnim eksperymentowałem z alko, bo była w porównaniu ze mną drobna kobieta i
  • 1
@Deska_o0: a nie lepiej było zacząć trenować kung fu, przejąć władzę w domu i zdominować swoich starych? to na pewno tańsze niż wynajem

zerwałeś kontakty z rodziną, a ogólnie to masz kogoś oprócz rodziny kto ci pomaga teraz? gdzie znalazłeś robotę w wieku 16lat?
a nie lepiej było zacząć trenować kung fu, przejąć władzę w domu i zdominować swoich starych?


@Mystoo: życie to nie film


zerwałeś kontakty z rodziną, a ogólnie to masz kogoś oprócz rodziny kto ci pomaga teraz?


@Mystoo: nie miałem nikogo, ale od tego czasu minęło już prawie 30 lat

gdzie znalazłeś robotę w wieku 16lat?


@Mystoo: na budowie, ale nie było z tym problemów w latach 90
@Mystoo: nie mam zielonego pojęcia co u rodziców, pewnie nie żyją, alkoholicy rzadko dożywają starości, rodzeństwa chyba nie mam, ale i niezbyt widzę potrzebę w sprawdzaniu tego, własna rodzina mi wystarcza
zerwanie kontaktów z rodziną było najlepszą decyzją w moim życiu, mimo że na początku było ciężko, na tyle że poleciałem zaraz po otwarciu granic do UK z plecakiem gdzie miałem cały swój dobytek, ale dzięki temu wyszedłem na ludzi, gdybym