Wpis z mikrobloga

#wojna #rosja #ukraina #uchodzcy

Nie raz spotkałem się z opinią Wykopu, że polskich nieboraków będą z terenów UE wysyłać z powrotem do PL na front. Tylko jakoś z czekoladowymi inżynierami wychodzącymi z pod berlińskich lasów tak dobrze im nie idzie. Zamierzam zrobić tak samo. Papiery do Odry i ... "Ich Weiss nicht!" Posiedzę na zachodnim wichcie jako Hucuł z Kabulu, Damaszku albo czego to tam modne akurat będzie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Bertoos - #wojna #rosja #ukraina #uchodzcy 

Nie raz spotkałem się z opinią Wykopu, ż...
  • 13
via Android
  • 0
Skąd będą znać moją tożsamość? W jaki sposób uchodźcy docierają od dwóch lat do Niemiec przez Polskę skoro jest wojna? Skąd wiesz że jest to prostsze odesłanie? Bo jest bliżej?
via Android
  • 0
@xKaminskipatryk a możesz mi powiedzieć, skąd wezmą moje aktualne zdjęcie? Wyrabiałem jedynie dowód, prawo jazdy dyplomy studiów oraz chyba książeczkę wojskową ze zdjęciem. Wszędzie używane zdjęcia są z przed ok. 15 lat i 20 kg temu. Głowa na łyso, brodę zapuszczam i spotkamy się w zagranicznym sądzie na rozprawie o ekstradycję. Bliscy nie potwierdzą mojej tożsamości - załóżmy że powiedzą, że ostatni raz widzieli mnie zakrwawionego w leju po babie. A ten
@Bertoos: o święta naiwności. Z pewnością się będą z Tobą cackać. Pokażesz dokumenty, sprawdzą, deportacja i na front. Nie pokażesz dokumentów, to odstawią Cię na granicę żeby Polacy sprawdzili, Polacy sprawdzą i na front.

Już pomijając, że Polska jest krajem o wiele lepiej zorganizowanym niż Ukraina, a z Ukrainy cholernie trudno jest uciec. Jedyna szansa to wyjazd przed zamknięciem granic dla mężczyzn i mogilizacją.

Do zobaczenia w okopie.
@Bertoos: jakim cudem chcesz 10 milionow Polaków #!$%@?ć w konflikt który sami sobie naważyliście po raz kolejny nieudacznicy, tacy mądży, a nie umieli opracować broni jądrowej. jprdl