Wpis z mikrobloga

Byczki miałem nerwice lękową, myślicie że jak wrzucę raz na pół roku #mdma albo #psylocybina to mi nie wróci? męczyłem się z tym 4 lata (psychoterapia, antydepresanty SSRI), nerwica odebrała mi znaczą część młodości, teraz jest dobrze, nie chce żeby mi to wróciło a jednocześnie jestem młody i chciałbym czasem sie zabawić. Co myślicie? #narkotykizawszespoko #nerwica #depresja #psychodeliki
  • 36
@JesteMlodyGzGdyni: Aa to to ja wiem
Po pierwsze jestem autystykiem, więc już na starcie byłem #!$%@? narażony na tego typu schorzenia psychiczne
A po drugie połowę dzieciństwa przeżyłem w patologicznej rodzinie, która zrodziła mi w głowie mnóstwo bolesnych traum
Problem natomiast mam cały czas z tym, że nie potrafię kompletnie w kontakty międzyludzkie, wieloletnia izolacja spowodowała że moje umiejętności społeczne leżą i kwiczą, no ale pracuję nad tym, nie poddaję się
@JesteMlodyGzGdyni: to samo , życie z tym to marnowanie młodości, nie dość że jesteś mało pewny siebie, ciągle się pocisz jesteś pobudzony , nawet się nie chce wychodzic w takim stanie, to ani się nie naje biesz , ani nie zajarasz, o jakimś mama to nawet bym nie myślał , życie z nerwica to ciągła wegetacja i bycie cieniem siebie
@JesteMlodyGzGdyni: też nw, ja mając nerwice cały czas przed gdy zaczynałem pic I palić to juz po pewnym czasie uzytkowania gdy czułem że jak mi schodziło to pogłębiało się , po piciu na kacu miałem podwyższone tętno i niepokój i po ziole jak schodziło mi zjaranie niezależnie od ilości i czułem że odrealnienie się pogłębiało
@Meeeh: ponad 4 lata życia w niepokoju, ciągłym zamartwianiu sie o nic, stresie, smutku, zmęczeniu, po prostu piekło… 4 lata młodości w plecy. W końcu poszedłem do psychiatry i na psychoterapię i po długim leczeniu w końcu sie udało. Dlatego chyba nie warto zaczynać znowu palić zioło, nawet nwm czy raz na miesiąc bym mógł.
@JesteMlodyGzGdyni: Jak sie zbombisz to niewiadomo co sie odpali. Cztery lata pracowałeś nad tym żeby pozbyć się lęków. Poświęciłeś wiele i faktycznie szkoda. Jeśli cię ciągnie do używek to może spróbuj z psycho pogadać, może to jeszcze coś innego jest pod tą potrzebą. Trzymam kciuki za Ciebie!