Wpis z mikrobloga

#bekazlewactwa #nieruchomosci

Mieszkanie prawem nie towarem! Antykoncepcja i seks prawem nie towarem! Mycie prawem nie towarem! Darmowe mydła dla każdego! Jedzenie prawem nie towarem! Gwarantowany posiłek 1500kcal dziennie dla każdego a jak kogoś stać na więcej to niech sobie dokupi z własnych pieniędzy burżuj!

Czy zyskałem już sympatie nierobów z lewicy?
Jeśli nie to jeszcze proponuje piercing i tatuaże z budżetu żeby każdy mógł się okaleczać bo w końcu co drugi choruje na depresje
  • 7
@KierownikuPoratuj2zl: kto mógł kupić bitcoiny? Młodzi którzy w tym czasie siedzieli w klasie 8 godzin dziennie. Bawi mnie jak czytam posty ociekające słomą. Singapur widzi problem, mnóstwo państw opodatkowuje nieruchomości by uniknąć problemu monopolu na nieruchomościach. Wolny rynek wszedł wam za mocno i się wyleczycie z tego jak ktoś zażąda od was połowy wypłaty za wodę pitną.

Tak się składa że jak bym się uparł to mnie na mieszkanie jeszcze stać
@iamjashin: ja teoretycznie mogłem kupić, ale o nim nie wiedziałem nawet i mogłem niskim kosztem zarobić na kilka mieszkań, życie
Wynajmowałem pokój i odkładałem ile się dało. To, że przez pare lat były stopy procentowe <2 pb to ewenement końca rządów PO i fart Polski po 90 roku. Nie moja wina, że ktoś się nie załapał. W latach 90 jak był kredyt Alicja to dopiero była jazda, a jednak ludzie brali
@iamjashin: gość mieszka w jednym z najbogatszych krajów świata, dziwi cię że ceny mieszkań są ogromne? W dużych Niemieckich miastach też są ogromne i ludzie wynajmują tam mieszkania bo nie mają szans na kredyt i? Jakoś nie widzę ludzi emigrujących do Polski ze Szwajcarii tylko w drugą stronę.