Wpis z mikrobloga

@model_wygenerowany_na_wykoppl: Dzięki temu softowi średnie iq polski nie osiągnęło jeszcze poziomu południowej ameryki

Poza tym mylisz sie, polacy by pewnie chętnie chcieli cos takiego tylko ze mężczyzn z 3 świata przyjezdza o wiele wiele więcej niż kobiet
  • Odpowiedz
@debi5s: widze ze bierzesz temat po polsku czyli na chlopski rozum, to teraz sobie sprawdz odsetek migrantow w takich krajach jak Francja, Niemcy, czy UK a nastepnie sprawdz sredni poziom IQ w tych krajach, potem jeszcze raz przeczytaj to co napisales.
Ale nie takie teorie ze szwagrem przy wodeczce zescie rozzkminiali, co( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polacy by chcieli ale nie maja nic do zaoferowania porzadnej kobiecie, w
  • Odpowiedz
@razdwatrzy55 w Polsce typ jedyne na co może liczyć to zostanie betabankomatem, a w Kenii sobie porucha laskę 9/10 (jak na standardy tam) za postawienie soku w barze. W sumie szanuję
  • Odpowiedz
Fanem murzynek nie jestem, ale ta jest faktycznie urocza.


@kuroszczur: Oglądałem raz jakiś reportaż z Afryki i zauważyłem, że sporo tamtejszych (przypadkowo pokazywanych) kobiet była całkiem ładna. Zupełnie inne rysy niż te amerykańskie dupiaste kaszaloty. Na pewno jest jakieś zróżnicowanie między różnymi regionami Afryki.
  • Odpowiedz
Pewnie dlatego właśnie srednie iq spada z pokolenia na pokolenie w państwach rozwiniętych


@debi5s: wszedzie spada, rowniez w czystorasowej Polsce, to ze wzgledu na wszechobecna kulture tiktoka i czynienie edukacji "bardzioej przyjaznej uczniowi", zreszta, siedzisz na wykopie i widzisz jak poziom leci na morde z kazdym rokiem
  • Odpowiedz
@model_wygenerowany_na_wykoppl: może trochę też, ja akurat nie widziałem takich artykułów o polsce

natomiast niższe iq kolorowych jest faktem, skąd wniosek że po przypłynięciu do europy magicznie ono wzrośnie do poziomu europejskiego? szydzisz ze mnie a sam bełkoczesz jakieś oderwane od rzeczywistości łysenkizmy. w przypadku murzynów w stanach to już w ogóle sprawa jest oczywista, bo jest dostęp do oficjalnych statystyk i można sobie porównać jak bardzo odbiegają oni poziomem rozwoju intelektualnego
  • Odpowiedz