Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zalesie #zwiazki #rozwod #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Mam 28 at i jak sobie pomylse jak wygladala moje dziecinstwo i w jakim #!$%@? swiecie zyjemy to mnie mdli.

Moi rodzice sie rozwiedli 5 lata temu a dwa lata pozniej moj ojciec zmarl w wypadku. Dzis twierdze ze to byl samoboj.

Od kiedy pamietam, moim rodzica sie nie ukladalo, wiecznie klotnie i awantury, tata nigdy mamy nie udezyl natomiast mama tate tak.
Jakie to jest #!$%@? smutne ze jak bylem dzieciakiem to nie mialem tyle rozumu i kurczowo trzymalem sie matki, gdy jestem dorosly teraz rozumiem ze toatka byla tym slabym punktem w rodzinie.

Jakie to smutne ze moj ojciec to wszystko znosil tylko po to zeby byc przy mmie bo jakby sie rozwiedli za mlodu to pewnie matka by mnie nigdy do niego nie puscila.

czlowiek sobie wypruwal zyly zebysmy mieli jesc, gdzie mieszkac, studia nam oplacal, #!$%@? na 2 etaty w wlasnej firmie a moja mama pracowala moze w zyciu kilka lat.

I mojego taty juz z nami niema. I nigdy w zyciu juz go nie przeprosze za to ze wolalem byc przy mamie za dzieciaka. Niewiem co mna wtedy kierowalo.



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4
@adamsowaanon: A skąd wiesz? a może OP ma racje? trzymał się matki wolał matkę niż ojca, próbował utrzymać rodzinę i dbać o dom ale jedynie co dostał to liścia w ryj, jak poczułeś że nie masz nikogo to w pewnym momencie pękasz.