Wpis z mikrobloga

@logink_a: Widzę, że rdza to normalka. To mogę spać spokojnie po wyjęciu swojego z pokrowca dzisiaj gdzie ruda była wszędzie XD Przepali się w 500+ i będzie git? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@logink_a: No mój też wygląda po roku jakby miał z 15 lat XD A był pod dedykowanym pokrowcem + pochłaniacz wilgoci. Pozostaje przepalić i pomalować. Najważniejsze, żeby ruszy były czyste :P
@logink_a: TY O ŁAŁ JAKA BEQUAAA! JAK SIĘ ZESRAŁ o nie mojego grilla XDDDD Kurła gryl mi zgnił i nie wiem czemu XD

Napluć na was to za mało. Pochłaniacze wilgoci bo się czyścić nie chciało, ale zgłaszaj.
@eeehhh Wyzwanie na podstawie swoich własnych pytań retorycznych xD kolejny infantylny aspołeczniak.

Ale cóż jakbyś miał chociaż trochę wiedzy na temat rusztów żeliwnych to byś może zrozumiał po co jest pochłaniacz wilgoci gdy trzymasz grilla w pokrowcu na zewnątrz ( ͡º ͜ʖ͡º) Tylko trzeba mieć trochę więcej w mózgu niż w pysku ( ͡º ͜ʖ͡º)
@logink_a: Raz. Mogę zrobić to tyle razy ile odświeżysz i będziesz się zastanawiać jak mi odpisać. Tylko że do tego trzeba mieć mózg, Mamy jeszcze 5 minut.

@Raintek:

kolejny infantylny aspołeczniak


Jasne #!$%@?, 15 lat w metalurgii jak krew w piach bo jakieś wypopki robiące grilla w lutym jak zwykle wiedzą lepiej xD Takiś mądry i zabezpieczony to cóż to się stało że swojego po roku szykujesz na złom. Now