Wpis z mikrobloga

@morgiel generalnie dobrą robotę robi, ale momentami nie mogę jej słuchać przez koszmarne kalki językowe, pompatyczny ton i używanie słów, których nie do końca chyba rozumie (najbardziej to kłuje w tematykach okołotechnicznych; krindżowałam okrutnie gdy opowiadała o sieciach neuronowych usiłując nie brzmieć dyletancko). A materiał o doktorze Gloves był zasadniczo tłumaczeniem 1:1 wątku z reddita, przedstawionym jak jakieś szeroko zakrojone prywatne śledztwo xd
@drobne_na_taryfe: ogólnie top tier kontent a pompatyczność pomaga w budowaniu atmosfery xd dla mnie w niektórych odcinkach troszeczkę za dużo moralizowania(ale ja ogólnie tego nie lubię) ale za klimat filmików i nietypowe rzeczy o których opowiada jestem jej wstanie wiele wybaczyć
ogólnie top tier kontent a pompatyczność pomaga w budowaniu atmosfery xd dla mnie w niektórych odcinkach troszeczkę za dużo moralizowania(ale ja ogólnie tego nie lubię) ale za klimat filmików i nietypowe rzeczy o których opowiada jestem jej wstanie wiele wybaczyć


@morgiel: top tier tj czytanie z kartki ciurkiem, nie słyszę tu nic popmatycznego a raczej nudnego/monotonnego, w moim subiektywnym odczuciu oczywiście
@Pan_Slon: masz prawo uważać jak chcesz, ale co złego jest w posiadaniu scenariusza? to chyba wlasnie dobrze ze nie ma tych "yyyyyyyyyyyy...eeeeeeee...gyyyyyyyyyyyy" w co drugim zdaniu, tylko całość jest napisana xd
@morgiel: ciekawa barwa głosu to coś co lubisz ale reszta też jest istotna, tutaj (w moim odbiorze/odczuciu) nie ma tego piękna używania głosu ot czytanie z kartki jak leci. Z pewnością tak jest tj gusta różne, kto wie może dziewczyna się wyrobi