Wpis z mikrobloga

Gdy chodziłem jeszcze do szkoły to uwielbiałem te uczucia podczas powrotu do domu autobusem w ostatni dzień przed jakimiś świętami, feriami i dłuższym wolnym gdy wiedziałem że w spokoju przewegetuję sobie ten czas w samotności bez żadnego kontaktu z ludźmi ze szkoły. Czułem wtedy błogi spokój #przegryw
  • 14
  • Odpowiedz
@Mr_Beniz rel. Najlepszy był ostatni dzień przed wakacjami, jak już się wyszło ze szkoły/uczelni. To jedno z najlepszych uczuć, jakie na tym łez padole odczuwałem. Już chyba nawet nie pamietam jak to jest czuć taka wolność.
  • Odpowiedz
@Mr_Beniz: ja kiedyś tak podczas ferii od rana do nocy oglądałem futurame a ze jedyna kopia jaka znalazłem byla po angielsku to przypadkowo przeskoczyłem w 2 tygodnie z a1 na b2 xd w szkole nauczycielki zastanawiały się co zrobiłem i zaraz po szkole znalazłem dzięki temu pracę po angielsku xd głupia przerwa w szkole dala mi więcej przydatnych w życiu zawodowym umieści niz całe gimnazjum. Gdyby nie ekipa planet express moje
  • Odpowiedz
@Mr_Beniz dla mnie jak jeszcze byłem w gimbazie piątek to był cud na cudy, kończyła się męka w szkole i mogłem wrócić do domu wiedząc że mogę sobie spokojnie odpocząć. Jeszcze o 23 leciał serial "Miecz prawdy" i w czasach gdy nie miałem internetu czekałem na ten serial jak na zbawienie, nagroda że wytrzymałem cały tydzień tego syfu i mogłem sobie zapomnieć o świecie oglądając ten serial. Chciałbym tak czasem odciąć się
  • Odpowiedz
@Mr_Beniz: Jeszcze lepsze uczucie miałem jak skończyłem szkołę.Pare miesięcy wolnego sobie zrobiłem to było coś, a teraz codziennie do kołchozu na rano popołudnie i na nocke.. i tak do emerytury idź pan w ..
  • Odpowiedz
rel. Najlepszy był ostatni dzień przed wakacjami, jak już się wyszło ze szkoły/uczelni. To jedno z najlepszych uczuć, jakie na tym łez padole odczuwałem. Już chyba nawet nie pamietam jak to jest czuć taka wolność.


@smutny_czlowiek: Takie samo uczucie pojawia się po wyjściu z więzienia, a możesz tam trafić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Niczego nie sugeruje!
  • Odpowiedz