Wpis z mikrobloga

Ale #!$%@? akcja. Znaleziony na pikabu filmik. Rzekomo przedstawia burdę jaką wczoraj 23 lutego rozkręcili rosyjscy żołnierze z 81 Brygady Sił Specjalnych "Niedźwiedzie", która jest de facto prywatną firmą wojskową władz okupacyjnych na Krymie. Ludziom grożono broniom, strzelano w powietrze, kilku dostało kopa w mordę, że aż się podłoga zaczerwieniła. Paru dostało pałami w plecy i kazali wszystkim leżeć na ziemi. Banda psycholi na zlecenie, najgorszy sort żołnierza o ile można ich tak nazwać. Szczególnie jeden w koszuli łysiejący z pałą taki nabuzowany, jakby nachlany czy naćpany. Filmik dzieje się przed kawiarnią "forteca" w Czornomorśku na Krymie

#ukraina #wojna #rosja #bekazpodludzi #wtf #pikabu #krym
Kagernak - Ale #!$%@? akcja. Znaleziony na pikabu filmik. Rzekomo przedstawia burdę j...
  • 34
@last_of_us: dobrze rozumiem? Trzech ruskich żuli wojskowych dostało lanie w tym przybytku, więc poszli się poskarżyć uzbrojonym kolegom, nasciemniali, że w tej kawiarni skandowano "Chwała Ukrainie", wrócili z uzbrojoną obstawą, stłukli obecnych, a potem sami dostali srogi #!$%@? od swoich RUSKICH kolegów, postrzelono ich w nogi, a temu, który tłukł kobietę, połamali kończyny? XD bo było drążone i się wydało, że no nie do końca było tak jak te żule mówiły?
@Kagernak: Ten bar czy coś to są rosjanie czy ukraińcy?
Bo jak ukraińcy i oni sobie tam na tym krymie się bawią pod okupacją i nic nie robią, żadnego buntu, zasadzek itp to trochę słabo. A ja fortunę wydałem już na przelewy na pomoc militarną...
@kycol_kycolewicz Ok. Ulga xD no nie wyobrażam sobie żeby imprezować będąc pod zaborami. Albo uciekać albo bawić się w jakąś partyzantke. Ale fajnie jak ruskie tak traktują swoich. Jest szansa na bunt i naprawienie swojego światopoglądu
To jest ilustracja tych wykopków, którzy tutaj pisali, że "jak jakiś trep im wyda rozkaz" to mu się roześmieją w twarz bo oni nie są nauczeni, żeby ktoś im rozkazywał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Dr_Manhattan: Nie wiedziałem, że żyjemy w rosji. No może ty żyjesz ¯\(ツ)/¯