Wpis z mikrobloga

@affairz: Pomyśleć, że przed PiS i Glapińskim można było w tej cenie kupić mieszkanie. No ale w Polsce rekordowy dobrobyt, każdy na świecie chce u nas mieszkać i to winduje ceny nieruchomości.
  • Odpowiedz
@affairz: Na garaże to był czas kupowania przed 2021 https://nowoczesnaflota.pl/aktualnosci/wydarzenia/zakaz-rejestracji-pojazdow-spalinowych-w-unii-europejskiej-od-2035-roku kiedy oficjalnie ogłoszono że od 2035 będzie zakaz rejestracji nowych samochodów spalnowych, a jak to wprowadzono w 2022 to już trochę po ptokach było. To był akurat pewniaczek, nie trzeba było żadnej insiderskiej wiedzy, kto skorzystał ten ma. Jak myślicie, że to bardzo odległy termin, to napisze tylko że dzieli nas do tego czasu krótszy okres niż od Euro 2012, EV
  • Odpowiedz
  • 2
@Dusk_Forest77: i w jaki sposób te garaże pomogą w EV jak większość z nich posiada instalacje, które uciągną żarówkę, ale jak odpalisz wiertarkę to już wywali korki? w większości takich gównogaraży nie naładujesz samochodu elektrycznego
  • Odpowiedz
@affairz: xD A wiesz, ze żaden problem w mieście w większości prypadków sobie siłę założyć? To już z powodzeniem starczy dla 95% użytkowników Tesli 3 Dual Motor bo tym się jeździ po mieście i okolicy a nie w trasy. Mocniejszą instalację też chyba by dało radę, ale nawet nie próbowałem bo siła spokojnie styknie. Nawet 16A powinno starczyć, Tesla 3 na takiej instalacji ładuje się do pełna jakoś jeden dzień, po
  • Odpowiedz
  • 1
@Dusk_Forest77: w żadnym z garaży które oglądałem, a oglądałem ich w Łodzi i Zgierzu sporo nie było siły. większość nie miała nawet normalnych instalacji tylko jakieś współdzielone gówno co uciągnie max żarówkę, a nie naładuje samochód (nawet przez dobę). ale nie będę dyskutował, bo się na tym nie znam, ani tym bardziej nie zamierzam kupować EV
  • Odpowiedz
@Dusk_Forest77: wraz z rosnącą popularnością EV, będzie też przybywało ładowarek, bo ustawić je można na pierwszym lepszym parkingu. Możliwe, że cenowo będzie się bardziej opłacało ładować na takiej publicznej "stacji". Inna sprawa, że w tym kraju większość "inwestycji" u ludzi prywatnych jest w formie ad-hoc, a nie z wizją tego co będzie po 2035 roku. Więc nie wiązałbym EV z rosnącą ceną garaży. Problemem jest ciągły przyrost liczby samochodów, jednocześnie w
  • Odpowiedz
  • 2
@affairz: No to jak nie znasz się to po co pleciesz bzdury?


@Dusk_Forest77: typie, przeczytałeś w ogóle co napisałem czy masz jakąś formę upośledzenia przyswajania tekstu czytanego? część tych garaży za 100 koła w Łodzi nawet nie posiada żadnego #!$%@? prądu
  • Odpowiedz
@affairz No nie masz pojęcia o czym piszesz, bo gdybyś miał to byś wiedział, że możesz sobie w większosci przypadków spokojnie podciągnąć mocniejszą instalację elektryczną, a dwa że elektryka nie ładuje się raz na jakiś czas do pełna, tylko jak masz gdzie go ładować to podładowujesz sobie go codziennie powoli. Nie denerwuj się tak kolego, za chwilę kupisz swoje wymarzone mieszkanko za pół ceny :* Sądząc jak długo je kupujesz to ty
  • Odpowiedz
@affairz: Zobacz, ja nic nie napisałem do ciebie chamskiego a ty już z upośledzonymi wyjechałeś. Ale dupka musi cię boleć, że inni dorobili się na tym, na czym ty #!$%@?łeś nie małą kasę przez własną głupotę.
  • Odpowiedz
@affairz: kumpel w 2022 płacił za miejsce parkingowe (w ramach mieszkania) na dworzu 45 k ( ͡° ͜ʖ ͡°) murowany garaż za 100k może być chyba nawet lepszą opcją.

typie jesteś toksyczny i szczekasz od początku jak wściekły pies


@Bobaq: chyba masz problem z odbiorem i oceną rzeczywistości
  • Odpowiedz