Wpis z mikrobloga

@KapitanTorpedal: z tego co wiem to Braun potrafił się zachwycać Lepperem który był w PZPR oraz był kierownikiem PGR-u za PRL XD a wiem bo od lat działam w środowisku narodowym i wiem, że Braun jest wrzodem dla takiego ruchu podobnie jak Korwin dla wolnościowego i każdy kto ma mózg chce się od nich odcinać. Zresztą Braun też tego przygłupa jaszczura lubi a ten baran nieraz się zachwycał komuną. Typowy narodowy
@OrgStJones: Braun podobnie jak Korwin moim zdaniem ma za zadanie niszczyć prawicę. Już w latach 90 był taki typ (zapomniałem nazwiska) który zaczynał od głoszenia normalnych rzeczy a później strasznie odlatywał gadał o jakiś masowych mordach itp i okazało się, że wtedy to SLD go sponsorowało aby niszczyc sobie konkurencję od środka.
@OrgStJones: ewentualnie z Braunem jest jeszcz inna zagrywka. MI6 w UK inwigilowali tak neonazistów w 80 i 90 latach że puszczali lub opłacali "przywódców" takich organizacji żeby wiedzieć kto tam przychodzi i podziela takie poglądy. Tu może być podobnie, na wschodzie wojna a służby wiedzą kto ma proruskie poglądy bo sami przychodzą do Brauna. I w razie wojny wiedzia do których drzwi "zapukać"