Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
"Ukrainki walcza z trauma" Widzialem ten film juz pare dni temu i jako pierwszy skomentowalem ze jak to sie ma do Ukraincow co umieraja w okopach przy -20 ktorzy otrzymuja papiery rozwodowe?

Wykopki mysla ze maja zle ze nie moga znalezc kogos czy jakies tak blackpille/redpille. A wyobrazacie sobie sashke ktory ma np. dziewczyne albo zone i zostal z wyboru (bronic rodzine lub dom) albo przymusu na Ukrainie? Zapewne sobie mysli w okopach "Jedyna rzecz za jaka walcze to moja Oksanka zeby mogla wrocic do bezpiecznego domu do mnie"

I w tym momencie mu odrywa noge. Jedzie do miasta by sie wyleczyc i widzi samych innych zolnierzy kalekow i prawie zadnej kobiety w wieku 18-35 bo wszystkie sa na zachodzie.

A Oksanka ktora juz dawno skacze na niemiecko-wloskich benizach przesyla mu papiery rozwodowe bo poznala ahmeda w niemczech a sama nie chce sie opiekowac kaleka. Przeciez cala nadzieja, cala chec walki, bycie kaleka "dla kogos" wlasnie poszla w piach. Ja sadze ze ta wojna to dopiero stworzy inceli. Incele ktore beda wkurzone na oskarki co wyjechaly i na Oksanki ktore ich zostawily.

Sadze ze nikt w naszym zyciu nie doswiadczy takiej niesprawiedliwosci i takiego wkurzenia.

I dlatego jak ktokolwiek mi powie ze mam ginac za kraj (ha), mam ginac za rodzine (ha), mam ginac za pieniadze (ha) to niech sie puknie w glowe. Pierwsze co robie to bilet jak najdalej bo moje cialo moj wybor.

Czasami zaluje ze nie znam ukrainskiego/rosyjskiego bo z checia poczytalbym komentarze ichniejszych wykopkow na ten temat

#logikarozowychpaskow #ukraina #dyskryminacjamezczyzn #pieklokobiet #depresja #wojna #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Dipolarny
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
  • Odpowiedz