Wpis z mikrobloga

  • 10
@sonig ale i tak największy hit dupa co pojechała 700? Kilometrow do typa, #!$%@?ła mu kolbe, liczyła że on się odwdzięczy ale miał #!$%@? na szmulisko i wpadła w depresję bo się czuła jak dziwka (wow)

czas poszukać bogatej samotnej matki(są takie?)
  • Odpowiedz
@Damntrain: przecież to jest jasny komunikat, że ona chce seksu ale nie chce tego seksu z tobą.
Jak nie ma wzajemności, obustronnego zainteresowania, baba nie próbuje jakiś flirtów żarcików etc to na #!$%@? tracić czas.
  • Odpowiedz
@Damntrain założyłeś, że ona posiada jakąś logikę. Odważnie. Po prostu urośnij, wzbogać się i wyhoduj kwadratową szczękę (wiadomo, od charakteru), od razu się jej zmieni.
A to, że opowiadają, że seks tylko z miłości - gówno prawda. Starowicz już lata temu pisał w książkach wnioski z badań, że kobieta uprawia SEKS z wieeeelu różnych powodów - poprawa statusu, wkupienie się w łaski, rewanż (np w przypadku zdrady albo jej podejrzenia), intryga i
  • Odpowiedz
  • 0
@puczipucko123: mordo, ja nie muszę mieć ochoty na ruchanie drugiej osoby żeby z nią rozmawiać. W tej konkretnej sytuacji to były luźne gadki (jak widać jednostronnie) a że nie miała ochoty ze mną to doskonale wiem, zresztą ani przez sekundę nie rozmawialiśmy w takim kontekście.

Ale jeśli sugerujecie, że chciała mi jakoś jawnie zakomunikować że ze mną to nie, to musiałaby być głupsza niż o niej pomyślałem
  • Odpowiedz
że seks tylko w związku z miłości, ty ją punktujesz bo z ostatnimi trzema fuckfriendami/onsami


@Damntrain: skąd ty takich ludzi znajdujesz? Jak w ogóle wchodzisz w kontakt z takimi kobietami? Czytając wykop mam wrażenie że żyję w jakimś innym świecie, a też jestem 30+
  • Odpowiedz
@Damntrain: kobiety, które żyją w taki sposób - uprawiają przypadkowy sex to raz, dwa mówią że seks tylko przy "zwiazku z miłości" (cokolwiek to dla niej znaczy) i coś mówią o szacunku do siebie.

Pytanie skąd wiesz jak wygląda jej życie seksualne i co sprawiło że w ogóle doszło do rozważania relacji z nią.
  • Odpowiedz