Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem trochę podejścia ludzi do #skullandbones żeby porównywać do AC BF i aż tak tą część gloryfikować, znaczy sam uwielbiam Black Flag ale od kiedy zagrałem w Odyssey to przekazałem jej koronę, szczególnie biorąc pod uwagę fakt że klimat rajskich wysp jest cudowny w Odyssey i sterowanie statkiem i atakowanie innego statku jest lepsze niż w BF.

Ja bym najlepiej w ogóle tego nie porównywał do Assassina tylko szybciej do Sea Of Thieves które jest też grą online.
Nie chce tu tłumaczyć lenistwa Ubisoftu ale BF to gra single player a SkullandBones to tak naprawdę gra wydana w piekle deweloperskim i mam wrażenie że jest betą która wymaga po prostu aktualizacji przez co jest mniej dopracowana, a tutaj mamy filmik które dobitnie porównuje te dwie gry

#gry #assassinscreed #ubisoft #staregry #rozkminy
karix98 - Nie rozumiem trochę podejścia ludzi do #skullandbones żeby porównywać do AC...
  • 5
@karix98: Wg mnie... źle do tego podeszli. Mogli zrobić fajną gierkę ala BF z single z rozbudową łodzi po statek i późiej po flotę z fajnym motywem kampanii, no ale poszli w multi... no i #!$%@? po całości
od kiedy zagrałem w Odyssey to przekazałem jej koronę


@karix98: Wreszcie ktoś to powiedział głośno!

Skull and Bones do łatania, trzeba liczyć że będzie powtórka z historii No Man's Sky. Bo jednak jako gracze powinniśmy liczyć na to że tytuły będą dobre zamiast przedpremierowo jeszcze krzyczeć, żeby "Ubiszit ryj sobie rozwalił".
@Wink: Czyli jak developer dostarczy gównianą grę, która jeszcze dodatkowo sporo kosztuję to zamiast ją krytykować mamy się cieszyć, bo "może naprawią". Wy to chyba z tych ludzi co jak na was leją to mówicie że deszcz pada.
@bociek859:

Czyli jak developer dostarczy gównianą grę, która jeszcze dodatkowo sporo kosztuję to zamiast ją krytykować mamy się cieszyć, bo "może naprawią"


Nikt tego nie napisał