Wpis z mikrobloga

@mial85: Na granicy z Bialorusią jest zapora, SG i wojo, a na granicy z UA trzeba wysyłać ciężki sprzęt wojenny i humanitarny, a rolnicy napędzaniu służbami rosyjskimi robią rozpiździel.
  • Odpowiedz
@mial85: Ja nie rozumiem jak można pisać takie głupoty.
Na przejściach z Białorusią nic się nie dzieje.
Przejścia graniczne z Ukrainą są infrastrukturą krytyczną, gdyż przegrana Ukrainy z Rosją byłaby katastrofą dla naszego kraju. Niezależnie od tego co teraz politycy na Ukrainie głupiego robią, bo zbliżają się wybory. Jak Rosja przegna na nasze terytoria 20 milionów ludzi, to mam pomysł 50 osób ulokujemy u ciebie w domu.
  • Odpowiedz
  • 2
@KwadratF1: zapora jest omijana jest milion filmów jak imigranci się przedostają przez tą zaporę, a jeden czy dwóch ananasów którzy robili gnój to za mało żeby ochrzcić cały protest prorosyjskim
  • Odpowiedz
@mial85: No przecież na białoruskiej granicy imigranci nie są wysyłani przez przejścia graniczne.
A sama granica, którą próbują przekraczać jest "infrastrukturą krytyczna". Chyba nie z tych samych przepisów. Ale efekty są podobne.

I tak na białoruskiej granicy "nic" się nie dzieje. Bo na razie konsekwencje działań Łukaszenki będą o rzędy wielkości mniejsze zarówno od całkowitej przegranej Ukrainy jak i od tego że Rosja zajmie wschodnią Ukrainę do Dniepru.
  • Odpowiedz
@mial85: Gdybyśmy mieli podane na tacy i rozpracowane od A do Z jak ten cały protest działa to by na oczy wypadły z orbit jak ruscy tam mieszają. Kawał wstecz ktoś już robił śledztwo po swojemu jak zaczynały się pierwsze ruchy na granicy i dociekliwi ludzie wyczaili, że firmy które tam się rozstawiały na samym pocżątku miały bardzo dużo wspołnego z ludzmi z konfederacji. Akcja była zorganizowana. Nie pamiętam szczegółów,
  • Odpowiedz
  • 3
@Dragonan: "Chyba nie z tych samych przepisów. Ale efekty są podobne. "

Na "chyba" to my się nie będziemy opierać, jak chcesz dyskutować i stawiać tezy z taką pewnością to najpierw się doinformuj a nie wyjeżdżaj mi tu z jakimś "chyba tak jest" bo chyba jednak tak nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Destabilizacja państwa i możliwość wpuszczenia do kraju jakieś agentury od Baćki to dla
  • Odpowiedz
  • 4
@KwadratF1: wiadomo że ruscy się angażują w ten protest bo destabilizacja państw zachodu zawsze jest im na rękę, ale nie popadajmy w paranoję że jest to przez nich wymyślone i inspirowane, raczej jest to podczepienie się do jadącego wagonika, a mnie bardziej ciekawi kto komu płaci i ile żeby lewe zboże z wielkich agroholdingów trafialo do naszych ust bo trzeba być głupim albo mieć za małą wiedzę żeby nie połączyć
  • Odpowiedz
Na "chyba" to my się nie będziemy opierać, jak chcesz dyskutować i stawiać tezy z taką pewnością to najpierw się doinformuj a nie wyjeżdżaj mi tu z jakimś "chyba tak jest" bo chyba jednak tak nie jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@mial85: Na głowę upadłeś? To ty się doinformuj. Przebywanie na granicy a dokładnie w pasie drogi granicznej w ogóle jest zabronione. Więc dokładnie na granicy
  • Odpowiedz