Wpis z mikrobloga

Też wam się nowe gry nie podobają i jak już gracie w coś to wracacie najczęściej do starych gier?

Mam ochotę w coś pograć no ale nie chcę mi się przechodzić tej samej gry po raz dziesiąty a jak kupię nową grę to pogram maksymalnie kilka godzin, dawniej bardzo lubiłem grać w Call of Duty czy Assassin Creeda no ale już od lat nie podobają mi się nowe części a jak kupię coś "świeżego" co ludzie polecają....pokroju Kingdom Come które jest mega nudne i kompletnie nieciekawe to mam ochotę sprzedać konsolę i komputer xd

Jedyny tytuł na jaki czekam to STALKER 2 ale mam wrażenie że to będzie lipa :/
Jedyny tytuł jaki mi się podobał w ostatnich latach to Cyberpunk no ale po 60 godzinach gry średnio mam ochotę dalej w to grać, na szczęście jeszcze dodatek został do ogrania :)

#gry #staregry #zalesie #stalker #cyberpunk2077 #trudnesprawy
  • 28
  • Odpowiedz
  • 1
@milliebobbybrown666: Wiedźmin to właśnie jedna z gier które mi sporo osób poleciało i jedyna którą kupiłem dwa razy...na pc i konsolę i mega mi się ta gra nie podoba. W każdego wiedźmina prócz jedynki odbiłem się po kilku godzinach, ogólnie Techland robi lepsze gry od CD Projekt Red
  • Odpowiedz
Też wam się nowe gry nie podobają i jak już gracie w coś to wracacie najczęściej do starych gier? [...]

dawniej bardzo lubiłem grać w Call of Duty czy Assassin Creeda


@Lesrley: myślę, że tutaj leży problem - masz/miałeś #!$%@? gust XD
  • Odpowiedz
baldurs gate podobno dobry


@milliebobbybrown666: podobno to mało powiedziane, bg3 to #!$%@? majstersztyk, epokowe dzieło, coś czego nie powtórzy nikt w ciągu wieeeelu lat, najlepszy rpg w historii, #!$%@? nobel literacki, jeszcze nigdy czegoś takiego w grach nie było
  • Odpowiedz
@Lesrley: też tak pierdoiłem takie głupoty jak stary dziad, a ostatnio zainstalowaliśmy sobie fortnite z koliegami i gramy co chwilę super gierka imo i to jeszcze za darmoszke. Tylko trzeba trochę się otworzyć na nowe horyzonty. Masz pełno fajnych gierek
  • Odpowiedz
  • 10
@daunowix: najlepsza epoka xDDDD
Większość to robione gry taśmowo na jednym i tym samym ip albo ramajki, srajki i remestary gier sprzed kilku lat xD

epoke to ty massz lodowcową we łbie
  • Odpowiedz
@Lesrley: Przechodzę teraz Lies of P i jest cud, miód, malina. Wcześniej przeszedłem taką krótką spacerówkę jak The Forgotten City kupioną za niecałe 5zł i powiem ci, że byłbym zadowolony nawet jakby mnie kosztowała 50zł. Obok nich na dysku czeka sobie Monster Hunter Rise aż go spowrotem odpalę chociaż może po drodze jeszcze przejdę Bright Memory bo brakuje mi od pewnego czasu czegoś na kształt Shadow Warriora. Jak zechcę wrócić do
  • Odpowiedz