Wpis z mikrobloga

@6th_Sense: Ludzie teraz o Epochu gadaja jakby to bylo cos nowego, zwracaja nagle na niego uwage bo duzo streamerow gra, no gra, ale gra byla juz dawno grywalna, a ostatni rok to juz w ogole. Gra w becie byla dopracowana bardziej, niz Diablo 4, nie wspomne, ze w becie byla warta dla mnie, wiecej niz te 150zl. Epoch to gra latwiejsza od poe i jesli ktos jest przytloczony progiem wejscia do
  • 0
@imixiu: być może. Nie oglądam żadnych streameròw, nigdy nie oglądałam. Wolę grać niż oglądać jak inni to robią.
Zgoda, że poziom wejścia do PoE jest spory, Diablo to dla mnie klasyka gatunku. Ale jaram się Epochem, bo po prostu po wszystkich grach do tej pory (nie tylko hack'n'slash) miło będzie sobie choć odrobinę urozmaicić.
I są pewne gatunki na widok których serduszko ciut mocniej zabije :)
Ah, Grim...;)
Ktoś jeszcze się jara?


@6th_Sense: Nie. Kolejny przykład pompowania balonika, że powstaje młot na PoE, a skończy na śmietniku po roku jak reszta tych wszystkich rewolucyjnych slasherów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@Logytaze: tagujemy jak chcemy porozmawiać z ludźmi, którzy lubią grać w wymienione gry i są zainteresowani kolejną nowością w tym gatunku i podobnym klimacie.
Ale widzę, że usilnie próbujesz doprowadzić do mocniejszej wymiany zdań. Nie dzisiaj Mirku, nie dzisiaj (ʘʘ)
@6th_Sense: nie ma czym sie jarać. Gra dobra, ale bez przesady. I nie jest nowa przecież, jedynie wszedł patch. Hype zbudowali teraz w duzej mierze tworcy kontentu od poe, wiec podejrzewam ze za miesiac, gdy wystartuje nowa liga, o epochu bedzie baaaardzo cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 0
@Alray: jeszcze nie grałam, stworzyłam tylko postać. Ale wygląda zachęcająco.
Bądźmy szczerzy, o prawie każdej grze po miesiącu, dwóch, trzech robi się cicho.
Wyjątkiem był chyba Wiedźmin, Dark Souls czy Cyberpunk.
@Alray: Epoch jest, byl i bedzie fajna odskocznia od poe jak konczysz lige i nie masz w co grac, ja uwazam, ze gierka bardzo przyjemna i daje mnistwo frajdy, zwlaszcza w craftingu. Oferuje i tak wiecej, niz diablo, aczkolwiek nadal tego kontentu wiele nie ma. Znaczy, moze jest, na samym poczatku, ale jednak w poe kontentu jest mnostwo i tam kazdy znajdzie cos dla siebie, jeden bedzie siedziec cala lige w