Wpis z mikrobloga

W 2006 roku wystarczyło na #gadugadu do losowej osoby napisać "hej" i prawie zawsze odpisywała - pisze w komentarzu do tweeta niejaki pan Konrad K.

Co się stało, że dziś często napisanie do obcej osoby w internecie z pytaniem jak mija wieczór jest odbierane przez niektórych jako największy nietakt i traktowane jak coś wręcz obraźliwego?

#gorzkiezale #boomer #kiedystobylo #p0lka #savoirvivre
WielkiNos - W 2006 roku wystarczyło na #gadugadu do losowej osoby napisać "hej" i pra...

źródło: temp_file5362782395334910816

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@angel-frome: cope
@teslamodels Generalnie mam wrazenie, ze technologia strasznie zaburza poznawanie ludzi w sferze matrymonialnej
I nie mowie o jakis przegrywach którzy są najzwyczajniej w świecie brzydcy a o jakiś normikach którzy mogliby coś ugrać ale się wstydzą zagadywać na żywo
Już pomijając że apki typu Tinder są obecnie nastawione tylko na zysk, gdyby algorytmy jakoś bardziej dopasowywały ludzi wizualnie to 90% użytkowników po 5 min usunęła by w #!$%@?
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Nie ma to jak eksponować swoje upośledzenie społeczne, a jednocześnie to innych oskarżać o bycie dennym. Wiem, że to wpis jakiejś atencyjnej e-kurtyzany, ale jednak ma sporo polubień.

Jak ktoś ma namiastkę umiejętności społecznych i RiGCzu, to bez problemu potrafi kontynuować rozmowę po "hej, co tam".
  • Odpowiedz
  • 1
@WielkiNos Przypomniało mi to jak kiedyś siedzieliśmy na imprezie i kumpel się pochwalił, że ma parę z jakąś super dziewczyną. Pół godziny ustalaliśmy jak ma rozpocząć konwersację, przygotowaliśmy tekst na podryw stulecia, ziomek zaczyna pisać i pierwsze co napisał to:


  • Odpowiedz
@WielkiNos: nie no, umówmy się - jak napiszesz do jakiegoś randoma, to zazwyczaj pójdzie jak kiedyś. Po prostu #!$%@? zawsze #!$%@?ą będzie i za swoje usługi będzie żądać kasy, od zawsze to tak działa ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@WielkiNos: jprdl ludzie wogóle nie ewoluujom czy co? ja jak napisze;
-hej laska, co powiesz na tysionc za spólny wieczór?
zazwyczaj odpisują;
no wiesz co! nie dzięki, nie jestem taka. Skąd jesteś?
  • Odpowiedz
@walokid: dokładnie. Ostatnio napisałem jednej naciągacze, że jest oszustka na mlm, to przyleciał spermiarz białorycerzyk z tekstem "ale jak ty się odzywasz do kobiety". Polska to kraj cuckoldow i bialorycerzykow, gdzie kobietę stawia się na piedestale tylko dlatego, że ma waginę.
  • Odpowiedz