Wpis z mikrobloga

#logikarozowychpaskow #bekazlewactwa
Kobieta puszcza sie z Mokebe albo masuje sobie pusie
- odważna, wyzwolona, samowystarczalna, nowoczesna kobieta
- ma odwagę szukać dla siebie szczęścia
- pewnie facet jej nie zadowalał, to sam sobie winny

Facet wali konia albo idzie na dziwki
- żałosne, ale nieudacznik z niego, szkoda gadać
- pewnie głosuje na konfederacje
- nie umie sobie znaleźć kobiety, tylko musi za to płacić
- obrzydliwe to jest, fu
  • 55
@kiszczak to świetnie, ja tylko wyśmiewam Twoją logikę, bo nawet jakbyś nie musiał w ogóle poświęcać czasu poza seksem, to na sam seks już musisz poświęcić. Straszne to jest. Nie mówiąc już o tym, że spędzanie czasu z kobietą jest dla Ciebie kosztem, a nie przyjemnością
@mishka49: Może nie ''zgwałciłeś mnie'', ale palenie głupa iż nic nie było lub oj tam, oj tam babski humor już jak najbardziej. Nawet jeśli 2 na raz postanowiły żeby zrobić laskę jednemu typowi dla zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dr_minorek jeśli mielibyśmy na podstawie bibli oceniać kto ma źle, to kobiety wypadają z 10 razy gorzej.

Jakby naprawde mało kto daje #!$%@? co tam było napisane, poza dewotami, których z koleji jest tylko mniej i mniej.
@dr_minorek: to idź se zwal konia albo idź na dziwki i nikomu o tym nie mów to nikt cię nie będzie oceniać. Czego oczekujesz od społeczeństwa? Że napszesz na mirko "byłem na dziwkach" i wszyscy będą ci gratulować? XD
@dr_minorek
@missioncritical:

Walenie konia jest absolutnie normalne jak masturbacja u kobiety. No chyba na wykopie. Idź gdzieś na impreze między ludzi (zwłaszcza kobiety) i powiedz, że sobie waliłeś konia dzisiaj. Zobacz reakcje. A potem usłysz jak jakaś różowa powie, że miałą przygode z mokebe z klubie i zobacz jakie będą reakcje.


Przecież to jeden z popularniejszych tematów do żartów za młodu, o waleniu konia. U dorosłych w mniejszym stopniu, ale właściwie