Wpis z mikrobloga

#wojsko #komisjawojskowa #polska Dostałem wezwanie na komisję wojskową w celu nadania kategorii, ale jest mały problem jestem za granicą od 18 roku życia aż do teraz czyli 4 lata. Czy jeśli poinformuje burmistrza, że zwyczajnie nie ma mnie w kraju to nie będę musiał dotrzeć na takową komisję? Trochę nie po drodze jechać mi specjalnie na jeden dzień i nawet nie chcę tak szczerze powiedziawszy.
  • 8
@krzysssss: @KwasneJablko *Aktualizacja tematu* Dzwoniłem do urzędu miasta Pani urzędniczka jak to urzędniczka pouczała mnie, dlaczego nie zrobiłem tego szybciej, że Policja by mnie próbowała ściągnąć, ale po dłuższej rozmowie przesłałem „usprawiedliwienie” do komisji poczułem się, jakbym pisał usprawiedliwienie za brak obecności na zajęciach szkolnych, ale sprawa załatwiona. xD Bynajmniej na teraz, bo muszę jak będę w kraju i tak się wymeldować, bo będą mi do 60 lat przesyłać takowe wezwanie
@KwasneJablko: Właśnie powiem Ci, że próbowałem wczoraj założyć przez internet z pomocą mojego banku, ale nie może przejść jakiś błąd jest i już mi się nie chciało babrać z tym, ale ten profil zaufany czasem jednak się przyda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)