Wpis z mikrobloga

#binance #crypto #kryptowaluty #gielda

Witam,

Taka mam rozkmine bo od niedawna bawię się w krypto, z powodzeniem używają copy tradingu na binance. Zakładajac oczywiście najczarniejszy scenariusz że po rozliczeniu podatku przyczepi się US i będą chcieli jakieś dowody, wglądy w zlecenia itp. to jak to ogarnąć? Pytałem nawet supportu binance i dowiedziałem się, że obecnie nie ma opcji na eksport wszystkich ruchów wykonanych (skopiowanych) z copy tradingu. Trzeba by to ręcznie kopiuj wklej do excela?? Tego przecież kilkaset stron zaraz będzie.

Pozdrawiam.
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@hoodoovoodoo: broń boziu bym nie chciał szanownego urzędu wyręczać w ich jakże pożytecznej pracy. Jednak problem w tym że nie ma lub nie widzę takie opcji aby to w prosty sposób zrobić :p nie ma opcji typu drukuj obecny widok czy pokaż w pdf chociażby pojedyncza stronę.
  • Odpowiedz
  • 0
@staryy-pll Jak nie copytradujesz fiat-crypto, a chyba nikt tak nie robi i się nie da to ważne są tylko dwie transakcje. Zakup usdt lub innego krypto za dolary, euro czy co tam użyłeś oraz sprzedaż usdt za prawdziwe pieniądze. Tylko te dwie transakcje mają znaczenie
  • Odpowiedz
  • 0
@inXe: No niby tak, ale mój chory umysł zawsze każe mi przygotować się na najgorszy możliwy scenariusz dlatego mam takie rozkminy mimo że w krypto dopiero wchodzę. Pewnie i tak będę sobie zbierał na bieżąco wszystkie trejdy. Chociaż patrząc jak to idzie mój zbiór może za pół roku mieć jakieś 40000 wierszy w excelu :D
  • Odpowiedz