Wpis z mikrobloga

Jaką najmocniejsza kartę graficzną mogę wsadzić w zestaw hp elitedesk 800 g1 sff? Wersja z prockiem i5-4570, wiem że karta musi być low profile, zastanawiam się tylko jaką najmocniejsza mogę wsadzić.

#komputery #kiciochpyta #pcmasterrace
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheSjz3:

Niskoprofilowy RTX3050 6GB mógłby być ciekawą opcją do takich sprzętów, ale nie w obecnej cenie...

GTX1650 LP ciężko dostępny i też drogi.
RX6400 będzie nieco wolniejszy (bo PCIe 3.0), ale łatwo dostępny no
  • Odpowiedz
Niskoprofilowy RTX3050 6GB mógłby być ciekawą opcją do takich sprzętów


@JestemKrzysio: Ten i5-4570 będzie go bottleneckował. Nic mocniejszego niż RX 6400 / GTX 1650 nie sensu imo. RX 6400 nie rozwinie się w pełni przez PCIe 3.0
  • Odpowiedz