Wpis z mikrobloga

Człowiek - symbol zniszczonego życia z powodu fałszywego oskarżenia o gwałt. Jemu wymiar sprawiedliwości nie uwierzył, gdy mówił, że jest niewinny. Spędził 18 lat w więzieniu, zmarł po 6 latach na wolności.

Dzień po jego śmierci Lewica prowadzi w Sejmie kampanię mającą zachęcać posłów do głosowania za ustawą zmieniającą definicję gwałtu, która może doprowadzić do tego, że takich mężczyzn jak Tomasz Komenda będzie dużo więcej.

750 tys. mężczyzn zagłosowało na Lewicę w wyborach parlamentarnych. Jeżeli zrozumieją, że ta partia jest im wroga i wycofają swój głos, to możemy pożegnać Lewicę już w nadchodzących wyborach samorządowych

#bekazlewactwa #lewackalogika #tomaszkomenda #pieklomezczyzn #sejm #dyskryminacjamezczyzn #falszywegwalty #falszyweoskarzenie #polityka
sildenafil - Człowiek - symbol zniszczonego życia z powodu fałszywego oskarżenia o gw...

źródło: 1000000449

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@sildenafil: gościu historia Komendy to historia prokuratorsko-sądowego polowania na czarownice i szukania winnego żeby moc tylko zaraportować Lechowi Kaczyńskiemu wykonanie zadania. Co ma do tego zmiana ustalenia domniemania zgody? Btw i to właśnie chodzi w tym projekcie: że jeżeli kobieta wyraźnie nie powie „tak” to nie można jej wyruchać np. nieprzytomnej
  • Odpowiedz
@sildenafil: Bzdura, już się produkowałem w innym wątku na temat definicji świadomej zgody, czemu jak laska powie że nie seksu nie na przykład bo ma chłopaka i wyszła potańczyć, to jak się #!$%@? i nie będzie stawiała czynnego oporu to wciąż jest gwałt. Nie chce mi się drugi raz edukować zamiast kapitana państwo, z NGIOSów mogę polecić ponton jakbyś chciał poszerzyć wiedzę.

  • Odpowiedz
  • 1
Co ma do tego zmiana ustalenia domniemania zgody?


@mirekmirkowski: to, że więcej niewinnych mężczyzn będzie skazywanych za gwałt niesłusznie.

że jeżeli kobieta wyraźnie nie powie „tak” to nie można jej wyruchać np. nieprzytomnej

przytomnej też nie można, trzeźwej też nie. Nawet jak kobieta nie protestuje, nie wyrywa się, nie próbuje przerwać stosunku, chociaż nic jej za to nie grozi, a mężczyzna po prostu przerwałby wtedy stosunek - to będzie to gwałt. Ta ustawia stawia takie osoby na równi z gwałcicielami, którzy grożą bronią albo podtruwają, aby doprowadzić
  • Odpowiedz
  • 1
@barnej-flinston: to tyle się produkowałeś błędnie? Szkoda klawiatury. Gwałt według tej definicji będzie nawet wtedy, jak laska nic nie powie, nie #!$%@? się, będzie trzeźwa, nie będzie próbowała przerwać stosunku, choć nic jej za to nie będzie grozić. Wystarczy brak magicznego słowa "tak" i kolesia już traktują jak pospolitego gwałciciela i idzie siedzieć na równi z osobami, które napadają i gwałcą w krzakach
  • Odpowiedz
@sildenafil: Tak się powinno traktować ludzi którzy nie uzyskają świadomej zgody na stosunek, przykro mi że Ci się wali światopogląd ale stoisz po złej stronie barykady. Nie umiecie się bawić w cywilizowany sposób niestety chłopaki.
  • Odpowiedz
  • 0
@barnej-flinston: nie, tak się nie powinno traktować ludzi, którzy uprawiają seks z osobą, która jest świadoma, trzeźwa i nie próbuje przerwać stosunku. Zgoda może być także niewerbalna, nie trzeba mówić koniecznie "tak". A jeżeli trzeba, to zanim się wprowadzi takie prawo, to warto poinformować o tym ludzi, aby np. nagrywali udzielenie zgody, korzystali z jakichś aplikacji, formularzy itd.

wprowadzenie tego jak to robi Lewica jest tylko po to, aby łatwiej
  • Odpowiedz
@sildenafil: Kiedy myślałem że nie będzie dziś bardziej cynicznej manipulacji i grania zwłokami komendy od przegrywów pisowskich, którzy robili na niego nagonkę ponad dwie dekady temu wychodzisz ty, cały na biało z jeszcze bardziej chamską i upolitycznioną manipulacją. Pluć na ciebie to mało @sildenafil
  • Odpowiedz
  • 1
@grubson234567: ja go uważałem za symbol niesprawiedliwości i fałszywego oskarżenia od kiedy tylko sprawa została ujawniona.

A to nie moja wina, że lewica akurat teraz prowadzi kampanię o zmianie definicji gwałtu, która ułatwi fałszywe oskarżenia i prawdopodobnie zwiększy ilość niewinnych ludzi w więzieniach

Tak więc pluj ile chcesz, moralisto. A pewnie sam jesteś zwolennikiem zmiany tej definicji i nawet ci powieka nie drgnie gdy ktoś niewinny znowu pójdzie siedzieć. Za
  • Odpowiedz
symbol zniszczonego życia z powodu fałszywego oskarżenia o gwałt


@sildenafil: jak również symbol tego co może pójść nie tak, gdy do takich spraw zaczynają wprowadzać polityczne naciski włodarze. Trochę zabawne, że łączysz jego osobę z dzisiejszą lewicą gdy jedną z czołowych postaci, która naciskała na policję i prokuraturę o jego skazanie był Lech Kaczyński ¯\(ツ)/¯

ja go uważałem za symbol niesprawiedliwości i fałszywego oskarżenia od kiedy tylko sprawa została
  • Odpowiedz
@sildenafil: ja rozumiem, że ty w celu niszczenia kobiet jesteś w stanie tańczyć na grobie wykopanym przez Kaczyńskiego(co jest samo w sobie niezwykłym obrzydlistwem) i stąd założenia że ludzie się oskarżają żeby się wzajemnie zniszczyć. Rozumiem że na podstawie swoich niecnych czynów(kłamanie w celu obrzydliwego niszczenia godności połowy gatunku, rozsiewanie propagandy bez statystyk) uważasz że kobiety będą robić to samo XD.
  • Odpowiedz
  • 0
@barnej-flinston: ludzie się wzajemnie krzywdzą, to nic odkrywczego. A fałszywe oskarżenia wbrew lewicowej propagandzie w którą uwierzyłeś istnieją.

A tak jak pisałem wcześniej - Tomasz Komenda był człowiekiem symbolem dla mnie od momentu wypłynięcia sprawy. Zarówno w kwestii reformy sądownictwa i karaniu sędziów za podobne sprawy, jak i właśnie kwestii fałszywych oskarżeń m.in. o gwałt.
  • Odpowiedz
jak i właśnie kwestii fałszywych oskarżeń m.in. o gwałt


@sildenafil: jak widać na przykładzie do którego nawiązujesz, do fałszywych oskarżeń dochodzi gdy prawicowa autorytarna władza urządza sobie polowanie, nie gdy lewica próbuje zadbać o legislacje przestrzegania wymogu świadomej zgody jako czynnika determinującego gwałt.
  • Odpowiedz
  • 1
@barnej-flinston: nawiązuję do tego, że efekt obu będzie podobny. Jak się prokurator lub polityk na kogoś uwieźmie to go wsadzi tak samo jak prawo proponowane przez lewicę będzie wsadzać do więzienia za gwałt ludzi, którzy go nie popełnili
  • Odpowiedz