Wpis z mikrobloga

Mówcie, co chcecie, ale to jest stary, dobry, propaństwowy Tusk - podejmujący trudne i niepopularne decyzje, które na pewno odcisną się negatywnie na sondażach KO, ale konieczne i długofalowe, zgodne z interesem i bezpieczeństwem PAŃSTWA. Coś, czego pisowcy NIGDY nie potrafili zrobić, bo każde ich działanie było podejmowane w oparciu o badania jak odciśnie się ono na słupkach poparcia.

#sejm #polityka #bekazpisu #ukraina #wojna #rolnictwo
Maurelius - Mówcie, co chcecie, ale to jest stary, dobry, propaństwowy Tusk - podejmu...

źródło: chrome_e2poHibVMS

Pobierz
  • 160
  • Odpowiedz
@mial85: większość z protestujących rolników to milionerzy którzy w momencie wybuchu wojny w wyniku skoku cen zboża dorobili się fortun.
Teraz dzięki zbożu z UA sytuacja się normuje i strasznie bolą ich dupska bo chcieliby dalej zarabiać tyle co dwa lata temu. Polecam twarde dane.

Wskaż mi bardziej zbydlęconą i zdemoralizowaną grupe społeczną od rolników. Chyba tylko związkowcy górniczy mają jakikolwiek podjazd.
  • Odpowiedz
wykopowi miłośnicy wolności xd jak kobietki pałują to źle ale rolnika to można nawet butem do ziemi przyciskać


@mial85: pokaż jakiś dowód na pałowanie rolników, bo nic takiego nie miało miejsca chociaż ich strajki są bardziej uciążliwe dla reszty społeczeństwa niż strajk kobiet.
  • Odpowiedz
@CorniMati

@thorgoth: Chętnie popatrzę jak odmawiasz sobie jedzenia produkowanych przez tych wsioków.


Chętnie popatrzę jak sobię radzą bez naszej pracy na ich utrzymanie i dopłaty, jak się rolnicy mi odwdzięczyli po wybuchu wojny i wzroście ceny na zachodzie? Sprzedali wszystko za granicę. Sytuacja się unormowała a oni dalej chcą spekulować zbożem i gonić na zachód, niech giną.
  • Odpowiedz
@Maurelius: platforma rządzi i rolnicy stali się kułakami, których uśmiechnięci wyborcy PO najchętniej zamordowali za cień sprzeciwu wobec partii xD A nie tak dawno Tusk ich wspierał i jego wyborcy bili mu brawo. Nie ma głupszego i bardziej zacietrzewionego oraz bezmyślnego wyborcy od leminga z platformy.
  • Odpowiedz
@mial85: rolnik nie umie zablokować biedronki

Nie umie zablokować firm kupujących półprodukty z Ukrainy

Umie zablokować mi drogę do pracy i próbować wziąć mnie na zakładnika.
  • Odpowiedz
@Maurelius słuchałem i no kurde brzmi dobrze. Nawet nie próbował umniejszać bezpośrednio protestującym, tylko konkretnemu elementowi, który wskoczył na ich plecy. Czy w jakiś sposób to poprawi odbiór KO wśród rolników, wątpię. Ale pewnie dużo bardziej już nie zaszkodzi
  • Odpowiedz
@grim_fandango: no wasz interes to interes Rosji, więc tego nie rozumiecie ale wam wyjaśnimy kacapki: interes Polski jest taki by transporty z polskich firm eksportujących na Ukrainę przebiegały bez problemu, transporty militarne bez problemu i humanitarne bez problemu. Nasz interes narodowy jest taki żeby wasza ukochana Rosja sobie rozwaliła ten głupi Ryj na Ukrainie zamiast robić sobie apetyt na państwa Bałtyckie, a potem na Litwę i być może Polskę
  • Odpowiedz
@Maurelius:

Propaństwowe, trudne i niepopularne decyzje


Czytaj, zaoranie polskiego rolnictwa, aby polski konsument mógł w spokoju zajadać się produktami niespełniającymi norm UE
  • Odpowiedz
  • 34
@mial85 A kobitki blokowały przejścia graniczne i autostrady? Jesteś tak tępy, że nie widzisz tak prostej różnicy? Jak rolnicy sobie chcą robić protesty to śmiało ale nie mają zasranego prawa paraliżować kraju.

Teraz by się przydał stary dobry Korwin mówiący o konieczności pacyfikacji tych terrorystów.
  • Odpowiedz
  • 18
@joseone No zajebiste polskie rolnictwo które zużywa więcej pestycydów niż ukrainskie https://twitter.com/grabowski_rafa/status/1760583693951705199?t=bdZfWlOos8CFUBQmRfVk8Q&s=19 ma najwięcej negatywnych zgłoszeń złamania standardów w całej UE ale przynajmniej możemy do niego dopłacać kilkadziesiąt miliardów co roku gdy biedni rolnicy eksportują towarów za 230 mld ale parę miliardów importu z Ukrainy ich "niszczy".
  • Odpowiedz