Wpis z mikrobloga

@Zoyav: oskarki i Julki w ogóle nie przyjmują do wiadomości, że nie każdy jest ekstrawertykiem. Oni od małego są tak wychowani, że nie mogą zrozumieć, jak ktoś może czuć się dobrze sam, bed interakcji z kimkolwiek.
  • Odpowiedz
@Zoyav: o tak ogladanie skoków i filmów to marnowanie życie, za to jego wyrgywaniem jest zalewanie pały co weekend w klubie i leżenie plackiem na plaży czy w kurorcie na all-inclusive. Jak mnie denerwuja takie fajnopolackie NPC, które koniecznie muszą innym życie układać ( ͠° °)
  • Odpowiedz
Typowy normik ekstrawertyk - nie rozumie, że ktoś może nie być introwertykiem, że ktoś może nie cieszyć się z poznawania ludzi, z wyjazdów i podróży. Nie rozumie, że komuś może się podobać siedzenie w domu


@WykopX: tylko zastanów się, czy nie mylisz introwertyzmu z fobią społeczną, bo introwertyk tak samo pragnie i potrzebuje kontaktów z ludźmi, nie ma problemów z wypowiedzeniem się nawet publicznie, lubi czasem przejść się na imprezę.
  • Odpowiedz
  • 1
@PanKapusta ja generalnie nigdy nie używam wielkich liter, jedynie w pracy w mailach ważnych, bo dostałam #!$%@? od przełożonej za to, że ich nie używam jak piszę maila zarządu
  • Odpowiedz
@Zoyav: ale ja tutaj nie mówiłem że Ty masz fobię społeczną :), odpisywałem do gościa, który pisał o introwertyzmie, a wielu ludzi myli introwertyzm z fobią społeczną. Przez to nie wiedzą że mają fobię i nie leczą jej, chociaż mogliby dzięki leczeniu znacznie ułatwić sobie życie.
  • Odpowiedz
@Zoyav:
To jakaś toksyczna osoba. Nie rozmawiaj z nią, bo jedynym celem takiej osoby jest #!$%@? ci humoru bo "ktoś może mieć inny sposób na życie". Serio to mówię.

Nawet jeśli nie jest ci dobrze jak obecnie żyjesz, to słuchanie takiego wylewania #!$%@? epitetów na temat własnej osoby a nie jakichś sposobów wyjścia z takiej sytuacji jedynie obciąży Twoją psyche.
  • Odpowiedz
  • 0
Nawet jeśli nie jest ci dobrze jak obecnie żyjesz, to słuchanie takiego wylewania #!$%@? epitetów na temat własnej osoby a nie jakichś sposobów wyjścia z takiej sytuacji jedynie obciąży Twoją psyche.


@ukradlem_ksiezyc tylko o to chodzi, że mi taki tryb życia odpowiada, ja nie mam fobii społecznej, po prostu mam mniejsze potrzeby społeczne niż przeciętna osoba i tyle
  • Odpowiedz