Wpis z mikrobloga

Mam poważne pytanie do znawców.

Marynarka powinna zakrywać tyłek, tak? Żadna z tych marynarek nie zakrywa tyłka. I CO TERAS?
  • Odpowiedz
@Fisher255: Chodzi mi tylko o to, że po prostu trochę zachodu z dobraniem wszystkiego do marynarki + bycie zbyt eleganckim (w tym przypadku tak pewnie będzie) to też nietakt
  • Odpowiedz
@Kanken: masz rację, ale wychodzę z założenia że wszystko jest lepsze niż chodzenie w bluzach z kapturem i za dużych jeansach, jak to praktykowałem do niedawna :P
  • Odpowiedz
@Fisher255: Widzę, że przechodzisz z jednego krańca na drugi, musi znaleźć złoty środek, bo marynarka do LO, to MIMO WSZYSTKO zbyt wiele. Ja też w gimbazie chodziłem ubrany jak #syntypowegojanusza ale trochę się ogarnąłem i teraz śmieję się z tych co noszą te jeansy za duże 3 rozmiary. Trochę umiaru, nie przeginają w żadną stronę :P
  • Odpowiedz
@Fisher255: Marynarka w licbazie to trochę tryhardowanie, IMO kup sobie jakieś chinosy w najbardziej typowym kolorze. To śmieszne, że zarzucenie v-necka lub polówki + chinosów, to dokładnie tyle samo wysiłku co dżinsy i t-shirt z croppa, a o ile lepiej się wygląda.
  • Odpowiedz
menskich nie bylo


@Fisher255: A jakie to są męskie ? Pokaż ? Tylko nie chodzi mi marynarki od garnituru, bo chodzenie w takowej na co dzień, to idiotyzm większy od sandałów z skarpetkami.

Marynarka powinna zakrywać tyłek, tak? Żadna z tych marynarek nie zakrywa tyłka. I CO TERAS?


@kmlbnd: To są marynarki casualowe (codzienne), to co piszeszi to dotyczy marynarek od garnituru.
  • Odpowiedz