Wpis z mikrobloga

@wiciuWw46_xD: jego żona jako pilot myśliwca w czasie wojny jest bardziej wartościowym żołnierzem niż ty i twoja cała rodzina, która jedyne co może zrobić to siedzieć w okopie pod Białymstokiem.
@wiciuWw46_xD: czy wiem? Ruskie rozumieją tylko pozycję siły i bycie twardym. Każde ustępstwo uznają za słabość. Może właśnie tak trzeba im to przedstawiać? Jak tylko spróbujecie to was wgnieciemy w ziemię!

Co prawda istnieje możliwość "sprawdzam!" I warto mieć jakąś siłę żeby móc podeprzeć te argumenty. No ale przed 2 wojna światowa też się śmialiśmy z Hitlera i udawalismy mocarstwo. istniało przekonanie że w tydzień będziemy w Berlinie.
Jednak wracając do
@wiciuWw46_xD: jego żona to Brzezińska, tak z tych Brzezińskich doradców rządowych i ambasadorów USA itd. Hołownia w polityce prezentuje opcję Stanów. Dlatego to co ostatnio mowil na temat wojny traktowałbym poważnie. Zaraz będziesz szedł w kamasze i nawet się nie obejrzysz
@wiciuWw46_xD: wytykasz Hołowni brak jaj a sam patrzysz kiedy najlepiej dać nogę?
Kolego chociaż nie bądź hipokryta!
Pamiętaj jednak że jeżeli przegapisz moment to granicę będą już zamknięte. Więc mała rada. Jeżeli masz jakąkolwiek możliwość zdobycia drugiego obywatelstwa na zachodzie to postaraj się o to.
@regent21: argument siły powiadasz, a co stoi za ta siła polskiej armii? A no właśnie niewiele więcej niz na zachodzie także to jest klasyczne polskie machanie szabelkom i jeb*nie konsekwencji przez maturzyste z tvn. Biden, john kirby czy sunak tak nie grożą, ale wiadomo u nas klasycznie od zarania dziejów. No jestem mniej wartościowym mięsem armatnim, którym jest wiekszość na wojnie za interesy Chinoli i Usraela
@wiciuWw46_xD: też tak uważam. I znając trochę historię wiem że to nasza narodowa cecha udawanie kozaka i też tak jak ty będę obserwował.ten konflikt z daleka. Jednak ja już od lat obserwuje z daleka i w razie W tylko dokonam ewakuacji reszty osób na których mi zależy. Mając podwójne obywatelstwo nikt nie zamknie mi granicy.
A tak na marginesie jeżeli coś ma się wydarzyć to głupoty mówione przez holownie ani tego