Wpis z mikrobloga

Sluchajcie mam do was pytanie zaobserwowalem cos dziwnego. Dwa lata temu zaczalem sie spotykac z pewna laska bardzo ladną na poczatku wiadomo czulem sie jak w raju bo pierwszy raz az tak sie w kims zabujalem. Z czasem zaczely sie pojawiac klotnie, toksycznosc az po roku przestalem czuc cokolwiek nie mowie ze do niej ale ogolnie emocje czulem tylko taka pustke, obojetnosc i znudzenie wszystkim. Rozstalem sie z nia jakis czas temu a nadal te uczucia sa ograniczone ale biore bupropion i mam przeblyski emocji nie jakies silne ale jednak. Z czego to wynika? cczemu ja przestalem czuc emocje? #depresja #psychiatria
  • 5
@LeonardoDaWincyj: No ogolnie ona spala ze mna i to dosyc duzo i takie potrzeby byly zaspokojone mysle. Tylko ze ona byla strasznie oschla nie przytulila sie ani nic chyba ze rzadko. Nie mowila mi milych rzeczy ze mnie kocha itd. zastanawiam sie czy to nie jest przyczyna
@gaceksteam: Wydaje mi sie, ze jej oschlosc mogla miec spory wplyw na Twoje uczucie pustki, na poczatku zapewne jej mowiles, ze Ci to nie pasuje, ale po kilku razach Ci sie odechcialo i jest jak jest, bo nie przynosilo to efektow ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znam takie cos, bardzo dobrze ( ͡º ͜ʖ͡º).