Wpis z mikrobloga

Mały #spierdotrip Doliną Rzeki Bytomki od granicy rudzko-bytomskiej aż po Grzmoty Bytomki i okolice ulicy Ostatniej w Bytomiu

Ciekawe miejsce bo z jednej strony możemy podziwiać naturę a z drugiej strony czuć tu postindustrialny klimat i nie ma się co dziwić - jest to teren dawnych hałd który został w latach 2017-2019 zrewitalizowany.

Są tu ścieżki, punkty widokowe (z których ładnie widać choćby szyby Ewę i Krysię), siłownia na świeżym powietrzu a także coś co można nazwać "wodospadem" czyli Grzmoty Bytomki. W wielu miejsca są ławeczki by odpocząć.

Szlak w kilku miejscach biegnie góra i dołem.

#slask #bytom #natura #spacery
sylwke3100 - Mały #spierdotrip Doliną Rzeki Bytomki od granicy rudzko-bytomskiej aż p...

źródło: temp_file8357319590317982958

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99 Panie to jest niby ścieżka z ławkami ale ze względu na specyfikę terenu poza początkowym fragmentem nie jest taka przyjazna dla szaraczka jak w jakimś parku. Tym bardziej że tam nie ma asfaltu a i błoto można spotkać. Do tego mimo iż jest na sporej części oświetlenie to nie świeciło więc wracałem po ciemku xD No i wejścia oficjalne też nie są jakieś wow
  • Odpowiedz
@sylwke3100: Panie ale chcesz mnie mowic jak to wyglada? Gdzei w bytomce stracilem lakierka komunijnego i niezly wpierdziel mi babcia spuscila :P

Poeksploruj se bytomke od szombierek w strone miechowic :)
  • Odpowiedz
  • 0
@yaroszek Jedną ścieżka sukcesu nie czyni ( ͡º ͜ʖ͡º)

@gorzki99 Co do eksplorowania to dopiero jak się pogoda poprawi bo już po tej wycieczce buty i wszystko inne #!$%@? że cho cho a gdzie tam inne miejsca.
  • Odpowiedz
Co do eksplorowania to dopiero jak się pogoda poprawi bo już po tej wycieczce buty i wszystko inne #!$%@? że cho cho a gdzie tam inne miejsca.

@sylwke3100: Dobre podejscie :)
Protip - jak bedziesz chcial przeszkoczyc z jednej strony rzeczki na druga a po drugiej bedzie cos szarego to niekoniecznie to jest kamien :PP

Potrafi niezle zassac i buta juz nie odzyskasz :P (chyba ze masz niezle zawiazane sznurowki :P)
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99 Dzięki za radę.

Ogólnie się zastanawiam co tam robią za grzmotami że jakaś buda stała. Było ciemno to nie za bardzo chciałem się pchać a i dużo błota. Tam jest jakaś firma czy co?
  • Odpowiedz