Wpis z mikrobloga

Ładnie muszą dusić zachodnie korporacje i ukraińscy oligarchowie Zełeńskiego, że ten prosi o przyjazd Tuska na granicę 24 lutego na którym ma być minister obrony Ukrainy itd. Tusk jeśli to dobrze rozegra, to ma szansę zabrać dość sporą część elektoratu Pisowi, zwłaszcza że to on będzie negocjował z pozycji siły
#ukraina #rolnictwo #protest
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tusk jeśli to dobrze rozegra, to ma szansę zabrać dość sporą część elektoratu Pisowi, zwłaszcza że to on będzie negocjował z pozycji siły


@JohnnyPomielony: Jak niby? Przeiceż żądania rolników sa nierealne do spełnienia - całkowita blokada importu jakichkolwiek produktów rolno spożywczych z Ukrainy do całej UE.
Nawet jak Tuska przepchnie coś co obiektywnie bedzie korzystne i bedzie maksimum możliwym do uzyskania to i tak rolnicy ogłosza porażkę - po to
  • Odpowiedz
A czy Turcja, która jest w Unii celnej UE ma akcyze, cła i musi spełniac Zielony Ład?


@szurszur: nikt nie musi spełniać i wszystko powinno być kontrolowane, nie zaleznie czy to z ukrainy, turcji, serbii czy maroka...
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: No jestem ciekawy co zrobi Donek. Daję mu kredyt zaufania, chociaż nie jest on z mojej bajki, właśnie przez bajki, które opowiada, no ale jeśli dobrze to rozegra, to może odbudować trochę zaufania politycznego u ludzi, którzy go do tej pory nie akceptowali.
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: Myślę ze Platforma odrobiła lekcje z 2015 roku. Dobrze wiedzą że pis tylko czeka aby wjechać na białym koniu i kręcić na proteście rolników swoją politykę, dlatego Donald nie ma zbytnio wyjścia jak stanowczo stanąć za Polskimi rolnikami. Podobnie bedzie za 2 lata z tymi imigrantami, których Unią każde rozlokować w każdym państwie członkowskim. Będziemy płacić 20k kary za każdego nieprzyjętego, bo właśnie też przez imigrantow Platforma przegrala wybory
  • Odpowiedz