Wpis z mikrobloga

@malinq: myślę, że różni protestują w róznych miejscach, to że na protestach znajduja się dzbany które chcą rozwiązania obecnego rządu to zawsze tacy sie znajdą na każdym proteście. Jak pare dni temu było spotkanie w ministerstwie rolników z ministrami itd. transmitowane na żywo w tv (pierwszy raz od wielu lat) to dobrze podsumował jeden z tych którzy zaczynali te protesty na granicy Wiesław Gryn z oszukanej wsi, powiedział mniej więcej "
@siodemkaxx: jestem saszką, trolle, fajnopolakiem i ukrbotem. Czym byś mnie nie nazwał nie zmieni to faktu, że nie masz racji.

Tu nie ma pola na interpretacje - to są fakty. Zróbcie co każemy, albo będziemy destabilizować kraj i robić ruskim lachę po same kule (bo kreml jest zadowolony z konfliktu na linii Polska-Ukraina) xd
a dobra, przejrzałem twoje komentarze i już wiem, jesteś ukraińskim trollem jak bayzedman xD


@siodemkaxx: Oczywiście, dlatego pierwszy post związany z Ukrainą napisałem po wybuchu wojny, a wcześniej moja aktywność nawet się nie otarła o ten temat.

Ja przynajmniej nie przeczę sam sobie, ale ja wiem, że wy tam od pługa oderwani jesteście i ukończenia szkoły nikt od was nie wymaga, bo i tak będziecie pasożytować na narodzie polskim bujając się
malinq - >a dobra, przejrzałem twoje komentarze i już wiem, jesteś ukraińskim trollem...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-21 o 19.20.08

Pobierz
Tu nie ma pola na interpretacje - to są fakty. Zróbcie co każemy, albo będziemy destabilizować kraj i robić ruskim lachę po same kule


@malinq: nikt nie destabilizuje kraju, protestować każdy może, jest to ostateczna forma działania jak rząd nie chce spełniać postulatów, w dupie mamy ruskich i ich trolli którzy się podniecają protestami... Przypominam że protestują rolnicy w całej UE z podobnymi postulatami, ale według was tylko polscy rolnicy sprzyjają
polskim bujając się ciągnikiem za dotacje (bo sami nigdy byście nie zakumulowali kapitału na porządny sprzęt tylko przechlali jak typowe wieśniaki)


@malinq: słaby troll, nie chce mi sie kolejny raz tłumaczyć, że to, że raz na kilkanaście lat mogłeś dostać 200k dofinansowania na gospodarstwo, a ciągnik kosztuje bańke to nie jest kupowanie za dotacje...

No chyba, że masz lepsze argumenty od moich to jesteś ukraińskim trollem


@malinq: no ty argumentów
nikt nie destabilizuje kraju


@siodemkaxx: blokowanie granic to jest destabilizowanie kraju.

jest to ostateczna forma działania jak rząd nie chce spełniać postulatów


@siodemkaxx wam to by się przydało ostateczne rozwiązanie protestów w stylu Margaret Tatcher

Przypominam że protestują rolnicy w całej UE z podobnymi postulatami, ale według was tylko polscy rolnicy sprzyjają putinowi...


@siodemkaxx: gdzie napisałem, że tylko polscy rolnicy sprzyjają Putinowi. Dawaj oderwany od pługa wieśniaku. Pokaż.

no ty
blokowanie granic to jest destabilizowanie kraju.


@malinq: to niech rząd rozwiąże problem to sie blokady skończą

wam to by się przydało ostateczne rozwiązanie protestów w stylu Margaret Tatcher


@malinq: a wam pójście na front...

gdzie napisałem, że tylko polscy rolnicy sprzyjają Putinowi. Dawaj oderwany od pługa wieśniaku. Pokaż.


@malinq: komentarz wyżej:

destabilizować kraj i robić ruskim lachę po same kule (bo kreml jest zadowolony z konfliktu na linii Polska-Ukraina)
to niech rząd rozwiąże problem to sie blokady skończą


@siodemkaxx: czyli terroryzm. Jakbym Ci rzucał w jajkami w okna póki nie dasz mi pieniędzy to jakbyś to nazwał? xD

a wam pójście na front...


@siodemkaxx: w pierwszej kolejności na front puszczą tych oderwanych od pługa. Dla inżynierów technicznych będzie fajniejsza robota xD

komentarz wyżej:


I gdzie tu jest napisane TYLKO?

Faktycznie nie ma sensu dyskutować z kimś kto nie umie