Wpis z mikrobloga

Część, Szukam usilnie pracy za granica jako elektromonter/pomocnik elektryka. Agencje głównie obiecuja odzew za parę dni i milczą. Nie posiadam prawa jazdy i mój angielski/niemiecki to taki mocno podstawowy, doświadczenie to ponad rok w montażu włączników i gniazdek(około tysiąc będzie), puszek na nowpowsalych biurowcach przy centrach logistycznych.
Znacie jakieś ciekawe agencje, firmy co rekrutują na w miarę uczciwych warunkach? #emigrujzwykopem
#emigracja #niemcy #dania #holandia
  • 4
@pu100stan: @kurczakos1
Ciezka sprawa. Brak prawka i jezyka jednoczesnie sprawia ze taka osoba jest malo samodzielna.
Znam firmy, zarowno zeit jak i zatrudniajace bezposrednio, ale OP musi sie liczyc z tym ze bedzie dygal z kablami lub wiertarka, ew. laczyl gniazdka. No i musi sie liczyc z ewentualnoscia ze jego przelozonym bedzie jakis polaczek.
Chyba ze mu to nie robi.
  • 0
@NexciaK: w sumie robiłem to tu za złotówki dla Polaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Język myślę że w kilka tygodni bym ogarnął do poziomu komunikatywnego, prawka to dopiero na zjazdach / urlopach
@pu100stan: Ale ten język Ci ktoś weryfikował poza szkołą? Bo może być komunikatywny. Jeśli ja w fabryce sobie radzę ze swoim angielskim to i Ty powinieneś dać radę ;) Ja ze swoje strony polecam AB midden, tylko podaj, że masz angielski komunikatywny i lecisz. Mamy na pewno kilka miejsc gdzie by Cię wzięli.