Wpis z mikrobloga

No witam witam Mireczki. Próbuję zacząć swoją przygodę z Destiny 2 ale mam masę pytań. Kiedyś pograłem trochę w 1 ale jakoś mnie nie wciągnęła. Teraz chciałem jakiegoś looter shootera i pomyślałem właśnie o dwójce. Zrobię pytania w podpunktach żeby było łatwiej odpowiadać.

1. Czy warto teraz zaczynać Destiny 2? Jak myślicie, jak długo będzie jeszcze wspierane? Czy do Destiny 2 można było przenieść swoją postać z pierwszej części czy to jest zupełnie inna gra z postępem od nowa?
2. Jaką klasą na początek najlepiej grać?
3. Czy fabuła tam jest godna uwagi i poświęcenia czasu? Coraz częściej mam takie dylematy. Czytać wszystko i oglądać przerywniki filmowe które gra oferuje czy wszystko skipować i skupić się na samych gameplayu?
4. Zacząć od f2p czy zainwestować od razu w dodatki? Duża jest różnica? Czy dodatki oferują ciekawy content?
5. Widziałem też przepustki sezonowe. Czy da się kupić poprzednie przepustki sezonowe czy można kupić tylko tą która jest obecnie dostępna? Są jakieś ciekawe przedmioty w nich czy to tylko głównie kosmetyczne sprawy?
6. Jak zacząć grać? Jakie questy robić? Widziałem, że w tej grze chodzi się chyba głównie na jakieś większe i trudniejsze rajdy?
7. Są jakieś zadania codziennie? Tygodniowe? Miesięczne? Jeśli tak to robić je?
8. Jak wy w to gracie? Na czym się skupiacie?
9. Czy ktoś z wykopowiczów gra w Destiny 2? Może jakieś wspólne granie i wprowadzenie do gry?
10. Czy np Tytan i Hunter mają takie same questy dla siebie? Gra od początku wygląda tak samo? Różni się tylko sposób grania daną postacią czy są jeszcze jakieś różnice między wybranym bohaterem?
11. Czy główny schowek na przedmioty jest ten sam dla wszystkich ewentualnych postaci czy każda ma swój?
12. Czy postęp w sezonie liczy się osobno dla każdej postaci czy łącznie dla całego konta?
13. Macie jakieś sprawdzone poradniki do tej gry? Na yt, ebooki, cokolwiek?
14. Który dodatek ostatnio wyszedł? Kiedy? Czy jest w planach jeszcze jakiś?
15. Macie jakiegoś discorda z Destiny 2 gdzie przygarną, nauczą i wytłumaczą?

Chyba tyle chciałem wiedzieć na obecną chwilę. Jak coś mi się przypomni to jeszcze dopisze w komentarzu.

#destiny #destiny2 #gry
  • 3
  • Odpowiedz
@chrusto:
Opiszę ogólne wrażenia z Destiny 2 jako osoba która grała od premiery na ps 4 i potem jako powracająca na Xbox Series X.
Grając od premiery bawiłem się świetnie, może nie było wtedy tyle contentu jak teraz ale człowiek progresował z innymi, konkurował z innymi w pvp bez większej spiny,poznawał tajniki, i czekał na raid z grupą znajomych.
Świetna sprawa, nawet przerwa paro miesięczna nie sprawiła problemu bo wyszły wtedy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@GrubyJoshi potrafisz wskazać i napisać co było kiedyś czego nie ma teraz? Jakie są mniej więcej różnice? Poza tymi rzeczami związanymi z pvp bo to powiedzmy, że jakoś bardzo mnie nie interesuje.
  • Odpowiedz
@chrusto:
Ciężko mi wskazać jakie raidy i rzeczy zostały zmienione/usunięte, musiałbyś sobie obczaić w necie, a jeśli cię pvp nie rusza to myśle że to może być gra dla Ciebie tylko ogarnij sobie jakiś polski klan do gry raidow bo tak to się zanudzisz.
  • Odpowiedz