Wpis z mikrobloga

Ależ mnie #!$%@? to blokowanie głównych dróg i ekspresówek. Rozumiem ten protest, popieram inicjatywę, ale dlaczego protesty nie odbywają się pod siedzibami firm które skupowały zboże albo pod sejmem, tylko odbywają się kosztami zwykłych obywateli, którzy muszą potem kombinować, jak dojechać do pracy, urzędu, etc.? Przecież to #!$%@? idzie dostać, normalnie na #lublin dojeżdżam w 35 minut, ostatnio jechałem objazdami ponad godzinę, dzisiaj już 1,5h. W ubiegłym tygodniu jechałem do weterynarza z psem w ciężkim stanie i co? Gówno w zoo, zablokowane rondo w Pipidówie Górnej, gdzie ilość mieszkańców w okręgu 10km wynosi około 300 i trzeba było nadkładać prawie 20km xD Ludzie, #!$%@? , litości.
#zalesie #protest #protestrolnikow #gownowpis
  • 13
  • Odpowiedz
  • 0
@A_R_P: Od strony Kraśnika nawet nie ma co rozmyślać nad wjazdem na S19. Wjazd zablokowany, trzeba jechać albo starą drogą albo przez Urzędów. Dopiero w Wilkołazie wpuszczają na Skę, ale i tak trzeba postać. W mieście normalnie, ale słyszałem od znajomego rolnika, że niby chcą rondo przy BP od strony Konopnicy blokować
  • Odpowiedz
@shiningsky: @A_R_P Blokady będą przez tydzień

Powiat lubelski


20-27.02.2024 10:00-16:00

Miejscowość Strzeszkowice Duże, droga S19 w kierunku Lublina – blokada drogi.

Miejscowość Strzeszkowice Duże (KMP Lublin) droga serwisowa po stronie wschodniej S19 rondo – blokada drogi.

Miejscowość Zielona, skrzyżowanie DW835 z drogą 2284L – blokada drogi.

Węzeł Węglin w kierunku Warszawy i Rzeszowa droga S19 – blokada drogi.

Węzeł Węglin w kierunku Bełżyc, DK747 – blokada drogi.

Węzeł Tatary droga S17
  • Odpowiedz
@shiningsky: widzisz i juz ci sie jeden z drugim wiejski przyglup pod postem pokazal.

Ja mialem jechac do lekarza z kobieta na wozku inwalidzkim, wizyta wyczekiwana od 3 miesiecy, bo inaczej sie nie da, centralnie przez srodek blokady w dniu protestu.

To mi inny podobny typo napisal, ze klamie i sciemniam, bo nagle kazdy jedzie z inwalida. A poza tym to wiadomo bylo od 3 dni ze bedzie protest to moge
  • Odpowiedz