Wpis z mikrobloga

  • 2
@BelleDerphine: Trenowanie siłowania na fujarkach to tylko wstęp. Darmowy trening, to przy okazji skorzysta z normalnej łazienki, wykąpie się, potem go zaproszą na kolacje, żeby poopowiadał o Polsce, dadzą mu się normalnie przespać i naładują wszystkie nieskończone "banki energii".

A na sam koniec opowie widzom, że On nie potrzebuje dużo pieniędzy i wiele rzeczy w życiu jest za darmo.
  • Odpowiedz
Z yankiem to jak z kalim. kali kraść to dobrze, kalego okraść to źle. Yanek zaprosi widza na trening za opłatą oczywiście to dobrze, a gdy yanka zaproszą za stosowną opłatą to źle.

K*rwa, ta blacha z kwasowki o meeeega jakości po odcięciu od bagażnika dachowego normalny człowiek by oddał na złom lub faktycznie jakby jakiś widz potrzebował to oddać darmo, miło porozmawiać i przybić piątkę a tutaj to nieeeee... Jak widz
  • Odpowiedz
  • 6
faktycznie jakby jakiś widz potrzebował to oddać darmo, miło porozmawiać i przybić piątkę a tutaj to nieeeee


@owalneYeti: Też w ten sposób myślałem, ale wiesz jak to może wyglądać... On powie, że chce za to pieniądze i znajdzie się dwóch widzów, którzy rzeczywiście będą chcieli to kupić tylko i wyłącznie po to, żeby mieć możliwość spotkania ze swoim idolem.

Wydaje mi się, że Janek po prostu "sprytnie" wykorzystuje swoich psychofanów,
  • Odpowiedz
@Zoltafik dlatego korzysta z głupoty innych ludzi i powinno to się ukrócić. Raz, że dla zasady a dwa, żeby inni przejrzeli na oczy. Dziś do niego napisze w sprawie tych mat. Fakt, że naprawę mi się przydadzą przy wygłuszenie klasyczka. Ciekaw jestem ceny ewentualnie zaproponuje mu barter. Do serocka mam 30km, czyli rzut beretem. Na tagu dam info jak coś z tego wyjdzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Zoltafik nie pisze z imienia i nazwiska na tagu, odczeka dwa dni i się odezwie, jestem ciekawa jak zostanie potraktowany, jeśli powie że go zna z YT to pewnie zostanie potraktowany jak Bóg. Ciekawe czy ma gdzieś jeszcze to wystawione, bo można byłoby się odezwać z ogłoszenia nie mówiąc nic o YT i tu jestem ciekawa jego podejścia ....
  • Odpowiedz
@Zoltafik:

"nie chce patronite, bo to wasze pieniądze"


Tylko przypomnę, że numer konta do darowizn i numer telefonu do blików również jest dostępny cały czas w opisie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz